B-tým nezopakoval výkon A-čka

Vytvořeno 06.09.2012 21:30:07 | Poslední změna 06.09.2012 21:30:07
Žleby - Stejně jako A-tým jel do Žlebů o víkendu i B-tým. Tři body však tentokrát zůstaly ve Žlebech.
Žleby B - Nové Dvory B 5:3 (4:1)

Domácí vyučovali v prvním poločase hosty z produktivity. Šli sami 3x na bránu a 3x proměnili. Navíc přidali krásnou branku hlavou. O branky se zasloužil 2x Kursch, Němec a Ronovský. Novodvorští se trefili do sítě jen jednou a to zásluhou Holého.

Druhý poločas by jak vyměněný. Hosté z mnoha a mnoha příležitostí stačili vytěžit jen minimum a po brankách Melezínka a Holého (z pok. kopu), dokázali jen snížit na 4:3. Domácí se strachovali o výsledek. Pojistku pro domácí prměnil až Němec v 85.min po umístěné střele do šibenice. Hostující Holý navíc neproměnil druhý pokutový kop. Nicméně fotbal se hraje na vstřelené góly a i přestože, Nové Dvory jasně domácí přestřílely, zůstaly bez bodů.