Druhá prohra s týmem III.třídy

Vytvořeno 18.02.2008 15:24:45 | Poslední změna 18.02.2008 15:24:45
Kutná Hora - I v druhém přípravném zápase vyšli hráči Nových Dvorů naprázdno.

Nové Dvory - Malešov  1:4 (0:1)

Utkání začalo v poklidném tempu a deset minut se hrálo bez šancí. Pak ale přišla pěkná přihrávka na osamoceného malešovského hráče a ten tváří v tvář pod vybíhajícím golmanem proměnil - 0:1. Do konce poločasu ještě několikrát Malešov zahrozil střelami z velkého vápna, s kterými si však novodvorský golman poradil. I Nové Dvory to několiktát zkoušeli, hlavně Pospíšil několikrát pomotal hlavu malešovské obraně, ale žádná vyložená šance z toho nebyla.
Ve druhém poločase opět Novým Dvorům utekl začátek a dvěma rychlými góly se malešovští dostali do vedení - 0:3. Poté snížil z přímého kopu Pospíšil - 1:3. Poslední slovo měl však Malešov, který potrestal hrubku novodvorských hráčů a do prázdné branky skóroval Špitálník - 1:4.

Branka N.Dvorů: Pospíšil

Sestava N.Dvorů: Černý - Gygal, Špírek, Zelený, Vaněk - Pavlík, Pospíšil, Melezínek, Kubín - Maláček, Růžička
Střídali: Trpišovský, Dušek, Lev