I z Kaňku vezeme bod

Vytvořeno 03.11.2007 16:47:21 | Poslední změna 03.11.2007 16:47:21

Kaňk - Nové Dvory 1:1 (0:0)

Dnešní zápas byl velice důležitý, protože oba týmy potřebovaly body.

Zápas začal lépe pro hostující tým, který domácí zatlačil na jejich polovinu. Po pěti minutách už vyzkoušel Pavlík domácího gólmana střelou z 20 metrů. Střela neměla takovou razanci, ale padala hezky pod horní tyčku. Domácí gólman stál několik decimetrů před svou brankou, ale střelu, sice s problémy vyrazil nad svou branku. Dále hra pokračovala opět většinou na polovině domácího celku. Po dvaceti minutách vystrčili růžky také domácí. Po rychle zahraném rohu se hostující obrana nestačila zformovat. Centr mířící před hostující branku však hlavičkující hráč neuklidil do branky, branku přestřelil. Poté ještě domácí vyzkoušeli hostujícího brankáře z 20 metrů, se střelou si Černý však poradil.

Druhý poločas nastoupili domácí k tlaku. Nové Dvory se nechali zatlačit na svou polovinu. Dusno bylo před hostující brankou hlavně při zahrávání rohových kopů. V polovině druhého poločasu padla první branka. Domácí rozehrávali přímý kop z rohu velkého vápna. Přímý kop byl zahrán jako střílený centr mezi malé vápno a penaltu. Domácí kapitán se po něm natahoval hlavou, na míč však nedosáhl, což zaskočilo i hostujícího gólmana. Míč bez teče, skončil se štěstím u levé tyče branky Černého. Po inkasované brance opět začali hrát hosté a vyrovnání přišlo do deseti minut. Hostující Pospíšil i pohrál s domácí obranou i brankářem a zakončil do prázdné branky. To hosté vyburcovalo ještě k většímu tlaku. Domácí už jen bránili nerozhodný výsledek. Pospíšil si opět pohrál s domácí obranou, gólman však dobře zmenšil úhel a Pospíšil jen gólmana nastřelil do prsou. Po zaznění píšťalky, ukončující zápas, byli hlavně rádi domácí, protože po úspěšně vstřelené první brance se nakonec strachovali o bod za remízu 1:1.

Mé hodnocení rozhodčího:

1. poločas slušný výkon, ne však bezchybný, na obě strany

2. poločas už pan Kafka K. věděl moc dobře, kdo je domácí

Zklamali mě opět domácí fanoušci, kteří nadávali na novodvorského pomezního a dokonce ho polívali i pivem.

Na Kaňku by se asi měli zamyslet, co je vhodné a co ne.

Gól hosté: Pospíšil L.

Rozhodčí: Kafka K.

ŽK hosté: Kubín, Černý

N. Dvory: Černý M. - Gygal T. (C), Luňák M., Melša M., Vaněk T. - Pátek J. (Mirovský M.), Melezínek J., Pavlík D., Kubín L. - Maláček J. (Růžička J.), Pospíšil L.

Trenér: Wohlgemuth Jaroslav