Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Navážou Nové Dvory na předešlá dvě utkání?

Vytvořeno 16.05.2008 09:09:19 | Poslední změna 16.05.2008 09:09:19
Nové Dvory - V neděli zavítají na novodvorské hřiště Uhlířské Janovice B. Při pohledu na celkovou tabulku, by mělo jít o vyrovnané utkání.
Oba týmy mají na svém kontě 23 bodů. Dále mají oba celky stejný počet výher, proher a samozřejmě i remíz. Rozdíl je pouze ve skóre, které mají Nové Dvory lepší.

Uhlířské Janovice B vyhrály venku pouze dvakrát a to v Chotusicích a Křeseticích.

Oba týmy v tabulce dýchají na záda Kaňku a Kutné Hoře B, které mají o bod víc. Proto získání bodů v nedělním utkání je důležité v udržení kontaktu s těmito týmy, ba dokonce tyto týmy předstihnout.  

A-čko Uhlířských Janovic odehraje své utkání už v sobotu, proto se tedy očekává, že B-tým přijede do Nových Dvorů posílený o nějaké hráče A-týmu. Uhlířské Janovice B určitě chtějí ještě nějaké bodíky získat.

Doufejme, že Nové Dvory navážou na poslední dva zápasy, kdy po výhrách doma s Ratajema a v Lorci s Kutnou Horou B, získaly 6 bodů.

Vůbec by také nevadilo, kdyby se zápas podobal podzimnímu utkání, kdy Nové Dvory v Uhlířských Janovicích zaslouženě výhrály. Velkou zásluhu na tom tehdy měl hlavně Láďa Pospíšil, který vstřelil čtyři branky.

Přijďte opět povzbudit novodvorský tým, jak je to v Nových Dvorech zvykem. Utkání začíná 18.5.2008 v 17:00 hod. a měl by ho zahájit hvizdem hlavní rozhodčí Průcha.  

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one