Nové Dvory opět venku s plným ziskem

Vytvořeno 24.05.2008 20:41:24 | Poslední změna 24.05.2008 20:41:24
Křesetice - Nové Dvory mají sice problém se střeleckou potencí, ale v Křeseticích rozhodly o výhře během devíti minut. Domácí zaznamenali čestný úspěch minutu před koncem.
Křesetice - Nové Dvory 1:3 (0:2)

Slunečný den přivítal hráče obou týmů v Křeseticích. Do utkání vstoupili lépe hosté. Rozjeli ukázkový „ťukec“, který vedl ke vstřelení dvou rychlých gólů. Domácí v tu chvíli nevěděli, kde jim hlava stojí. Nejprve v 6.min Zelený hlavou po Kubínově rohu – 0:1. O tři minuty později zakončoval střelou Jakub Procházka – 0:2. Při zakončení se mu asi opět obnovilo předešlé zranění a novodvorský trenér Wohlgemuth musel poprvé střídat. Zdálo se, že Křesetice odejdou z dnešního utkání se slušným debaklem. Hosté však po vstřelených brankách polevili na aktivitě a hra se vyrovnala. První domácí šanci France v 19.min, likvidoval hostující gólman Černý. Ve 31.min zahrával Suchorebský přímý kop ze šestnácti metrů a Černý se musel znovu natahovat. Ve 40.min opět zahrával přímý kop Suchorebský, střela skončila na horní tyčce.

Do druhého poločasu museli novodvorští udělat další změnu, odešel zraněný Kubín. Domácí se začali více tlačit dopředu. Těžili však jen z nařízených přímých kopů, na hranici velkého vápna. Franc, Suchorebský a opět Franc, gólmana nepřekonali. Gólman Černý dnes svůj tým podržel a všechny přímé kopy zlikvidoval. Na druhé straně měli šance hostující Jakub Rak a Martin Špírek (levačkou). Domácí gólman Černovský v obou případech výborně zasáhl. Poté přišla ještě šance hostujícího Radly, jenže tři metry před brankou mu střela nesedla a trefil rohový praporek. V 65.min odstoupil kvůli zranění už třetí novodvorský hráč. Tentokrát potkalo zranění Jakuba Raka. V 69.min dostal Gygal žlutou kartu za nesportovní chování, když se zlobil na rozhodčího Dolejše, že mu neponechal po faulu výhodu. Ukázalo se, že díky tomuto chybnému přerušení hry, vstřelili hosté další branku. Zelený nacentroval balón, který prošel skrz chumel hráčů až ke Špírkovi, který měl jednoduché zakončení – 0:3. V 72. min, ke smůle hostujícího týmu, došlo k dalšímu zranění. Trenér Wohlgemuth musel zraněného Jakuba Pátka stáhnout ze hřiště. Nové Dvory, přestože měly na střídání připraveného dalšího hráče, už střídat nemohly. Proto také dohrávaly posledních dvacet minut o deseti hráčích. Domácí ucítili ještě šanci na zkorigování výsledku. Výsledkem byla ještě nastřelená tyč a v 89.min gól Suchorebského, který využil přihrávku (spíše nepovedenou střelu na branku) Leopolda a zakončil do opuštěné branky – 1:3. Poté přišel ještě velký tlak domácích, z kterého Suchorebský, sám před gólmanem, nic nevytěžil.

Rozhodčí Dolejš předvedl jeden ze svých dobrých výkonů.

Branky: 89. Suchorebský - 6. Zelený, 9. J. Procházka, 69. Špírek

ŽK: 0/1 (Gygal)

Rozhodčí: Dolejš

Diváků: 60

Křesetice: Černovský - Rajdl, Barenčík (46. Faltýn), Černý, Pokorný (56. Vilímovský), Ptáčník (70. Schovanec), Hrbek, Martínek, Leopold, Suchorebský, Franc

Nové Dvory: Černý - Gygal, Zelený, M. Melša, D. Pavlík - J. Pátek, Jak. Rak (65. Jeřábek), Radla, Kubín (46. Růžička) - Špírek, J. Procházka (9. Melezínek)