Nové Dvory podruhé za sebou za tři body

Vytvořeno 14.10.2007 20:25:50 | Poslední změna 14.10.2007 20:25:50
Nové Dvory - Křesetice  2:0 (1:0)

Nové Dvory podruhé za sebou zvítězili. Tentokrát na domácím hřišti s Rozvojem Křesetice. Utkání začalo vyrovnanou hrou obou týmů. V polovině prvního poločasu už šli domácí do vedení. Branka padla při nesmyslném odmávání ofsajdu hostujícího pomezního rozhodčího. Hlavní rozhodčí Říha však situaci dobře viděl a nechal v akci pokračovat. Hosté přestali hrát a domácí Růžička dobře reagoval a pokračoval ve hře - 1:0. Poté domácí polevili, ale hostující tým, jako by nechtěl vyrovnat. Do druhého poločasu opět vlétli domácí nabuzení. Ihned vybojovali rohový kop, z kterého domácí Zelený vstřelil druhou branku domácích. Rozhodčí však akci posoudil faulem na golmana. Branka tedy nebyla uznána. Domácí si vybojovali ještě několik šancí, z kterých však branka nepadla. Ujala se až akce, při které šel domácí Pavlík sám na golmana. S přehledem podél golmana skóroval - 2:0. Po tomto gólu se utkání už v klidu dohrávalo. Domácí tedy zaslouženě zvítězili.