Nové Dvory ve Zbýšově bez bodů

Vytvořeno 20.10.2007 22:08:49 | Poslední změna 20.10.2007 22:08:49

Zbýšov - Nové Dvory  5:0 (3:0)

V desátém kole novodvorští zavítali na hřiště vedoucího Zbýšova.
Zápas pro hosty nezačal dobře a již po 15 minutách po dvou brankách Vrkoty a jedné brance Babáka prohrávali 0:3. Nejprve Babák výborně zahraným přímým kopem z 18 metrů - 0:1. Asi za pět minut Vrkota hlavou - 0:2. A dále v 15. minutě znovu Vrkota tvrdou střelou ze vzduchu - 0:3.Poté se hra vyrovnala a začali přicházet i šance hostů, ovšem v rozhodujících chvílích jim chyběl klid v koncovce.
Do druhého poločasu nastupovali Nové Dvory s cílem dohrát utkání se vztyčenými hlavami a zabojovat o slušný výsledek. Ovšem v 55 minutě zaúřadoval poprvé rozhodčí a i k nepochopení domácích fotbalistů, ukázal Janu Rakovi, za běžný faul na velkém vápně domácího týmu, druhou žlutou kartu a poslal hosty do deseti. I tak hosté nepřestali bojovat o slušný výsledek a kolem 60 minuty se zrodila asi největší šance zápasu, kdy se v tváří tvář gólmanovi  neprosadil Pospíšil. Poté si vzal hlavní slovo opět sudí. K údivu všech zúčastněných poslal předčasně do sprch ještě dva hráče. Hráče domácího týmu a hostujícího Zeleného za běžnou ústní výměnu názorů. Oba hráči si při odchodu sportovně podali ruce a jen potvrdili, že rozhodnutí rozhodčího bylo unáhlené. Od této doby se zápas dohrával. Hosté se mohli na sudího zlobit ještě jednou a to když neodpískal zřejmě penaltový střet domácího gólmana s Melezínkem. Domácí ještě v závěru utkání dvěma brankami Vrkoty upravili na 5:0. Nejprve střelou k tyči. Poté zakončil samostatným unikem, kdy obešel kličkou hostujícího golmana a skóroval na konečných 5:0 pro domácí celek.
Vítězství  domácího týmu bylo zasloužené, ale skóre pro hosty až příliš kruté
V dalším kole Nové Dvory přivítají v neděli od 14:30 hod. hráče Viktorie Sedlec a budou se snažit vysokou porážku odčinit. K tomu budou potřebovat i diváckou podporu a proto je přijďte podpořit.