Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

O body se týmy rozdělily

Vytvořeno 28.10.2007 17:39:36 | Poslední změna 28.10.2007 17:39:36

Nové Dvory - Vi Sedlec  0:0 (0:0)

 

Do dnešního zápasu nastupovali hosté, při pohledu na aktuální tabulku, jako favorité. Domácí museli složit jinou sestavu v obraně, protože pilíře obrany Martin Špírek a Lukáš Zelený jsou disciplinární komisí potrestáni. Zápas začal lépe pro hostující tým. V úvodu zápasu se hosté usadili ve vápně domácích. Sérií několika po sobě jdoucích rohů se nebezpečně balón pohyboval před brankou domácího týmu, ale nebezpečná situace z toho nebyla.

Poté se hra uklidnila a začali hrát i domácí. Během 1. poločasu se míč pohyboval hlavně mezi vápny. Mnoho šancí k vidění nebylo. Hosté dále hrozili hlavně z rohových kopů, ale domácí obrana si s nimi poradila. Nejviditelnější postavou byl rozhodčí Pařez, který nasadil přísný metr a nedovolil ani jednomu týmu dostat se do tempa.

Ten kdo si myslel, že se obraz hry po poločase změní musel být hodně zklamaný. 

I druhý poločas začal ve stejném duchu. Po jednom dlouhém nákopu se dostaly hosté do své největší šance. Balón se dostal k Vavřinovi, který se prokličkoval až do vápna. Už to vypadalo že půjde sám na gólmana, ovšem dobře k němu přistoupil Jan Rak a hostující útočník stihl v tísni jen slabě zakončit vedle brány. Domácí však začali více vystrkovat růžky. Jakub Rak ohrozil hostující branku dvěmi střelami. Druhá byla opravdu výstavní. Z dobrých 25 metrů se opřel do míče, ovšem jeho střelu směřující k pravému hornímu růžku vytěsnil hostující gólman s problémy na roh.
Poté hosté opět hrozili jen z rohových kopů a ze standardních situací z rohů velkého vápna. Žádná vyložená šance z toho však nevznikla. Domácí nevyužili ani největší šanci, kdy Lukáš Kubín šel sám na gólmana. Zakončil však slabou střelou vedle hostující branky. Zakončení bylo velmi složité, protože hostující gólman hráče Nových Dvorů fauloval. Rozhodčí však byl k hostům milosrdný a pokutový kop neodpískal. Konec zápasu se opět dohrával jen mezi vápny. Rozhodčí stihl ještě otočit i k údivu hostujících hráčů, několik faulů pro sedlecký tým.

Nechci rozhodčího nějak hodnotit, ale podle mého názoru zápas nezvládl v nejlepším světle. Proto také po tomto výkonu rozhodčího, skončil zápas bezbrankovým výsledkem. 

Musím pochválit celý novodvorský tým, protože v utkání hráči opravdu bojovali. Musím podotknout, že i nové složení středu obrany zápas s přehledem zvládlo. Je vidět, že novodvorští mají zkušený kádr a hráči jsou vhodné i na různých postech.

Rozhodčí: Pařez

ŽK domácí: Dušek, Rak Jan, Pavlík D. 

N. Dvory: Černý M. - Gygal T. (C), Rak Jan, Melša M., Vaněk T. - Melezínek J. (Pátek J.), Rak Jak., Pavlík D., Kubín L. - Dušek J. (Růžička J.), Pospíšil L.

Trenér:  Wohlgemuth Jaroslav

K dalšímu utkání zajíždí Nové Dvory opět k sousedskému derby a to na horkou půdu Sokolu Kaňk. Vzhledem k vyrovnanosti tabulky to bude souboj o velice důležité 3 body.
Utkání začíná opět dříve a to ve 14:00 hodin. Očekává se i bouřlivé prostředí, tak neváhejte a přijeďte Nové Dvory opět povzbudit.

    

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one