Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

O víkendu Rataje v Nových Dvorech

Vytvořeno 02.05.2008 22:13:56 | Poslední změna 02.05.2008 22:13:56
Nové Dvory - Novodvorské hráče čeká víkend, ve kterém budou hostit dvakrát Rataje.
 

Nejprve se v sobotu střetnou B-týmy.

V neděli si to proti sobě rozdají A-čka o velice důležité body. Nové Dvory již čtyři zápasy nebodovaly. Naposledy porazily v prvním jarním kole na domácím hřišti tým Chotusic 2:0. 

Rataje získali v jarní části také pouze tři body. Bylo to také právě proti Chotusicím, o minulém víkendu, v domácím prostředí.

Pro Nové Dvory jsou ve hře velice důležité tři body. Pokud by hráči Nových Dvorů doma tři body získali, opět by se vzdálili ohroženým pozicím, ve kterých se právě nacházejí Rataje se ztrátou čtyř bodů a Chotusice se ztrátou osmibodovou. Hráči Rataj určitě odevzdají na hřišti maximum, protože by se rádi dotáhli v tabulce na týmy před nimi. Při případné novodvorské prohře, by Rataje měli ztrátu pouhý jeden bod, právě na tým Nových Dvorů. Poté by při případném sestupu dvou týmů z okresního přeboru, měly ještě Nové Dvory plné "nohy" práce. Doufejme, že po čtyřzápasovém půstu zůstanou všechny body v Nových Dvorech.

Výkopy obou zápasů jsou stanoveny na 17:00 hodin. Rozhodovat by měli v sobotu p. Žaloudek ze Záboří nad Labem a v neděli p. Rynda z Kutné Hory.

Přijďte povzbudit novodvorské hráče. Potřebují diváckou podporu jako sůl. 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one