Po dvou týdnech, opět sousední derby

Vytvořeno 09.05.2008 14:31:22 | Poslední změna 09.05.2008 14:31:22
Nové Dvory - A-tým Nových Dvorů zajíždí po čtrnácti dnech opět k sousednímu derby. Tentokrát na hřiště Sparty ČKD Kutné Hory B.
V podzimním zápase, Kutná Hora posílená několika muži A-týmu, rozhodla v Nových Dvorech již v prvním poločase, kdy vedla už 5:0. Druhý poločas byl vyrovnanější a zápas skončil 6:2.

Nové Dvory budou chtít alespoň bodík z Kutné Hory přivézt.

Kutná Hora zatím figuruje na čtvrtém místě jární části sezóny, když prohrála pouze jedenkrát a to na Kaňku 2:1.

V celkové tabulce je Kutná Hora B o jednu příčku před Novými Dvory (na devátém místě) s náskokem čtyř bodů.

Utkání začíná 10.5.2008 v 17:00 hodin. Rozhodovat by měl p. Šťastný ze Zruče n.S.

B-tým zavítá v neděli 11.5.2008 do Zruče n.S., kde se utká od 17:00 hodin s tamním B-týmem a měl by si odvézt povinné tři body. Nominovaný rozhodčí je p. Jonáš.