Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Poskočí Nové Dvory na 8.místo?

Vytvořeno 30.03.2008 01:09:55 | Poslední změna 30.03.2008 01:09:55
Nové Dvory - Dnešní zápas mezi Novými Dvory a Chotusicemi bude motivující pro oba týmy. Po odehraných sobotních zápasech se otevírají pro obě mužstva nějaké možnosti.

Nové Dvory by při případném zisku tří bodů poskočili na 8.místo tabulky okresního přeboru. Chotusicím se zase při případném získu tří bodů, při prohře Ratají n/S, otevřela možnost odlepení se ode dna tabulky.

Nové Dvory v domácím prostředí prohráli jen jediný zápas a to s Kutnou Horou B, která byla doplněná o několik hráčů hrající za A-tým (I.A třída). Obdrželi na svém hřišti jen sedm branek (z toho šest branek právě od Kutné Hory B a jednu branku si vstřelili sami v posledním podzimním kole se Zbraslavicemi).

Chotusická bilance na soupeřově hřištích není nikterak pozitivní. Nevyhráli žádný zápas. Vstřelili jen tři branky a získali jen body dva (ve Zruči n/S 2:2, v Kutné Hoře 1:1).

Dnešní zápas však může skončit jakýmkoliv výsledkem. Oba týmy se na začátek jarní části jistě těší a odevzdají v zápase maximum.

Trenér Nových Dvorů Jaroslav Wohlgemuth by snad měl mít k zápasu připravenou kompletní jedenáctku, podporující kvalitními náhradníky.

Připomínám, že utkání začíná v 16:00 hodin a doufejme, že tři body do tabulky si připíší právě domácí Nové Dvory.

   

POZOR: VE 2:00 HODIN POSUNUJEME NA LETNÍ ČAS (3:00) !!!!!

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one