V neděli nás čeká Malešov

Vytvořeno 11.02.2008 16:30:23 | Poslední změna 11.02.2008 16:30:23
Nové Dvory - Náš další víkendový soupeř Malešov prohrál s Kaňkem.
Kaňk - Malešov  4:0 (1:0)

Ke svému druhému přípravnému zápasu si Kaňk pozval dalšího aspiranta na postup ze třetí třídy, SK Malešov. Tentokrát utkání skončilo vítězstvím kaňkovských fotbalistů, oproti minulému přáteláku, kdy vyhrály Žleby.

Už ve čtvrté minutě utkání po přihrávce Mandíka pálil nový hráč Kaňku Martin Horký vedle. Po čtrnácti minutách zachraňoval na druhé straně dobře chytající brankář Konečný před Lupínkem, stejně tak i o minutu později. Byla odehrána necelá půlhodina první půle a po levé straně unikl uzdravený Reis, ideálně přihrál před bránu, kde osamocenému Novotnému nezbylo nic jiného, než vstřelit gól do odkryté brány. Závěr první půle jednoznačně patřil Kaňku, kdy se valil jeden útok za druhým na malešovskou bránu, naštěstí pro jejich gólmana bez branky.

Ve druhém poločase zaúřadoval kaňkovský útočník Mandík. Ve 48. minutě se mu napotřetí povedlo dostat míč za Mocova záda, netrvalo dlouho a dokázal využít hrubku malešovské obrany, kterou potrestal po samostatném úniku třetím gólem. V 66. minutě se prosadil po gólu toužící Ďoubal, který se prokličkoval až do pokutového území a dokázal zvýšit na 4:0. Potom kaňkovští polevili v aktivitě a pouštěli malešovské častěji na dostřel. Jejich útočníci však stříleli mimo, nebo nebezpečí zažehnal gólman Konečný. Nemohoucnost se projevila i v 80. minutě, kdy K.Křivohlavý zahodil nařízenou penaltu za nešťasnou ruku ve vápně. Závěr utkání už si Kaňk i v jedenácti lidech pohlídal čtyřgólový náskok a zaslouženě zvítězil. Oba trenéři se v podstatě shodli na tom, že utkání bylo přínosné pro oba celky. Pro malešovské to bylo první jarní přípravné utkání, takže má trenér dost otázek na řešení.

Za Malešov nastoupili: Moc, Křivohlavý M. Zajíc, Vokoun, Bukovič, Novotný, Železný, Prášek, Lupínek, Křivohlavý K. Špitálník R. střídali Lupínek l. Krásenský.

Kaňk reprezentovali: Konečný, Klatka, Zahajský, Sýs, Růžička, Novotný, Zrzavý, Ďoubal, Horký Martin, Reis, Mandík.