V sobotu sousední derby

Vytvořeno 24.04.2008 12:55:34 | Poslední změna 24.04.2008 12:55:34
Nové Dvory - V sobotu čeká Nové Dvory sousední derby s Malínem. V zápase budou chtít bodovat určitě oba týmy.

Po prohraném zápase s mužstvem Paběnic 0:1, u kterého se nepodařilo přetrhnout paběnickou jarní bilanci (bez ztráty bodu a inkasované branky), se pokusí Nové Dvory obrat o nějaké body Malín.

Malín, stejně jako Paběnice, neztratil na jaře ani jeden bod. Vyhrál v domácím prostředí s Vi Sedlec 4:1, se Zbraslavicemi 1:0. Dále vyhrál na Kaňku 2:1 a v Chotusicích 1:0.

Na domácím hřišti vyhrál Malín z devíti zápasu sedm zápasu a prohrál zápasy dva. Jejich průměr vstřelených branek na domácí hřišti se blíží třem gólům. Naopak průměr vstřelených branek Nových Dvorů na soupeřových hřištích, je jeden gól na zápas.

Když vezmeme ještě něco ze statistik, tak Malín nastřílel v prvním poločase skoro stejný počet branek jako Nové Dvory. Ve druhém poločase však Malín obdařil soupeře o čtrnáct branek více než Nové Dvory. Oproti tomu inkasovali oba soupeři ve druhém poločase stejný počet branek a to dvanáct.

Jak je vidět, podle tabulek se nedá nic vypočítat dopředu a zápas může skončit jakýmkoliv výsledkem. Proto vás zveme na očekávané, zajímavé a doufejme i pohledné utkání 18.kola, které začne výkopem v 17:00 hod. na malínském "stánku".

Utkání by měl rozhodovat p. Zikmunda Jiří z Čáslavi.