Zítra hostíme FC Graffin Vlašim C

Vytvořeno 07.03.2008 08:29:10 | Poslední změna 07.03.2008 08:29:10
Nové Dvory - Utkání s týmem I.B třídy začíná v sobotu 8.3.2008 od 13:30 hodin na hřišti v Nových Dvorech. Sraz hráčů Nových Dvorů je ve 12:30 hodin.

Minulý týden se Vlašim utkala s týmem Jiskry Zruč n. S. ve svém druhém zimním přípravném zápase na jarní část okresního přeboru. Zruč totálně propadla ve druhém poločase.

Vlašim C - Zruč n. S. 7:1 (1:1)

Při rozpadlé obraně, ve které chyběl František Janata a Lukáš Jelínek a o přestávce odstoupil stoper Josef Havránek, Jiskra ve durhé půli inkasovala šest branek. Z nich dvě v závěru, kdy Jiskra už rezignovala na výsledek. Vlašim vrátila porážku Jiskře i s úroky... a vzájemnou bilanci v posledních dvou let snížila na 1:2.

Jenže v průběhu prvního poločasu to nevypadalo na takový hrozný výsledek. Jiskra uhájila tlak domácích na začátku utkání, a po rohu Jakuba Koudely se ujala vedení 1:0 a to po hlavičce Honzy Kohouta na přední tyči. Poté zaskočení domácí přenechali hrát Jiskru, která si ale už žádnou vyloženou šanci nevytvořila... Za zmínku jen stojí dva přímé kopy z kraje "šestnáctky", které skončily těsně vedle!

Jenže slušně rozehraný první poločas Jiskra nezvládla. Závěrem udělal chybu brankář Svoboda a domácí vyrovnali na 1:1. Ve druhém poločase odstoupil kvůli zranění zmiňovaný Josef Havránek a na jeho místo se posunul jeho bratr Michal. A do zálohy se postavil Martin Havel. Domácí se brzy ujali vedení 2:1 po chybě obrany. Pak už hra byla jen v režii domácích, kteří určovali tempo zápasu.

Snad se z tohoto zápasu Jiskra poučí a už v příštím týdnu předvede v Červených Pečkách lepší hru.

Branka Zruče: Kohout. Zruč n. S.: S. Svoboda - P. Havránek ( 45. M. Havel), J. Váňa ml., M. Havránek, L. Kolář - M. Váňa, Z. Louda, J. Matouš, M. Brož - J. Kohout , J. Koudela.