B-čko ve Zbraslavicích propadlo

Vytvořeno 04.11.2007 21:40:06 | Poslední změna 04.11.2007 21:40:06

Zbraslavice B - Nové Dvory B  5:0 (2:0)

Nové Dvory zavítaly na hřiště vedoucího týmu soutěže a domácí tým, se spoustou zkušeností z okresního přeboru,také ukázal proč je lídrem tabulky.
Od úvodního hvizdu zatlačily oslabené hosty na jejich půlku.  Novodvorští dokázaly domácím vzdorovat půlku prvního poločasu. Poté přišla střela z vápna k levé tyči, po které se marně natahoval brankář Chour 1:0. Domácí tým nepolevil a pokračoval v nátlakové hře. Po pěkné akci na jeden dotek se v tváří tvář před gólmanem ocitl Veselý a nezmýlil se 2:0.
Hostující tým nastoupil do druhého poločasu jako vyměněný. Vyrovnal hru a začínal být pro domácí vyrovnaným soupeřem. Ovšem zpátky do kolen je dostaly dva rychlé góly po sobě. Nejdříve výstavní střelou ze vzduchu a z poloviční otočky do levé šibenice zvyšovali domácí na 3:0. A pár minut na to po sérii krátkých přihrávek se ocitl sám před gólmanem domácí útočník který nezaváhal. Poslední hřebíček do rakve zatloukl Hollge, který udělal ze čtyř hráčů kužele a trochu se štěstím upravil s pomocí horní tyče skóre na konečných 5:0.
Domácí byli jasně lepším týmem, na těžkém terénu pěkně kombinovali a po zásluze zvítězili.

Nové Dvory B: Chour - Jeřábek, Pavlík D (C), Hruška, Procházka - Pátek J., Vaněk, Pospíšil, Melezínek - Tlustý, Mirovský