B-tým na Malešov nestačil

Vytvořeno 28.05.2008 08:30:08 | Poslední změna 28.05.2008 08:30:08
Malešov - Za slunečného dne přijel B-tým Nových Dvorů do Malešova, aby se utkal s domácí rezervou v 18.kole IV.třídy skupiny B.
SK Malešov B - Nové Dvory B 3:1 (1:1)

Od úvodního hvizdu se hrál převážně útočný fotbal na obou stranách. Úvod utkání vyšel lépe domácímu týmu a již v 7. minutě šel do vedení. Domácí otevřeli skóre po standartní situaci, kdy se před bezmocným  Chourem zjevili osamocení tři hráči - 0:1. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po dobrém napadání a chybě hostující brankáře neměl Pátek s vyrovnáním žádné problémy - 1:1 . Poté měli ještě další šance novodvorští hráči. Dobře hrající Vaněk trefil pouze břevno prázdné hostující branky. Pavlíkův přímý volný kop z ideální pozice zneškodnil výborným zákrokem domácí gólman. V prvním poločase bylo k vidění mnoho šancí, ale poločas skončil spravedlivou remízou.

Ve druhém poločase se už projevil rozdíl ve hře. Zranění nebo i jinak zdecimovaní hosté už nestačili se soupeřem běhat a hra se odehrávala převážně na jejich půlce. V 60.min přišla pro domácí za jejich aktivitu i odměna. Po dobře kopnutém rohu se pěkně položil do hlavičky Novotný a nedal Chourovi šanci - 2:1. Hosté si už ve druhém dějství tolik šancí nevytvořili. Asi tu největší neproměnil Vaněk, který dostal pěknou přihrávku od Pavlíka. Jeho šanci však zmařil včasným vyběhnutím hostující gólman. Ten se pak ještě vytáhl při bombě Pospíšila z 23 metrů. Domácí tým přidal pojistku těsně před koncem, povedenou střelou z hranice vápna - 1:3. Domácí tým si připsal do tabulky zaslouženě tři body.

Branky: Novotný, Zlata, R. Barenčík - M. Pátek

Rozhodčí: Michal (neměl v utkání mnoho práce, svým výkonem přispěl k poklidnému utkání)

Diváků: 50

Nové Dvory B: Chour - Markup, J. Pavlík, Tvrdík, M. Procházka - L. Pospíšil, D. Pavlík, Špírek, Zelený - M. Pátek, Vaněk