Béčko doma neuspělo

Vytvořeno 19.10.2008 11:06:31 | Poslední změna 19.10.2008 11:06:31
Nové Dvory - Sobotní odpoledne trávilo několik málo diváků na zápase „Béček“ Nových Dvorů a Sedlece. Hosté přijeli sice bez střídajících hráčů, ale v kompletní jedenáctce. To ovšem už domácí nebyli, sešlo se jen sedm hráčů plus gólman Hruška. Rozhodčí se jak už je zvykem nedostavil a tak vzal utkání do svých rukou vedoucí hostí.

Nové Dvory B - Viktoria Sedlec B 3:4 (0:2)

První poločas byl jasně v rukou hostů, kteří si vytvořili i značné množství gólových šancí. Během těchto pětačtyřiceti minut se hostům podařilo vstřelit jen dva góly, z toho první když prostřelili Hrušku, který se ovšem zranil a do branky nastoupil Procházka přezdívaný "Gába". Ten bohužel po nedůrazném přikrytí hráče Mirovským dostal hned branku. Za první poločas si i domácí dokázali vytvořit šance, z rohu mohl skórovat Zelený, sám před gólmanem se ocitl i Vítek a po prokličkování domácí obrany mohl skórovat i Melezínek, to ovšem už nedovedl a trefil jen gólmana.

Do druhého poločasu nastoupil veterán Strnad. Tento poločas si vzali do svých rukou už domácí a předvedli v oslabení hezký výkon. Domácí začali tlačit a po ose Špírek, Melezínek, Zelený padl první gól, který Zelený dokopával bodlem nadvakrát. To nebylo vše, Špírek vyslal nahrávku Melezínkovi, který prokopl balón přes tři hráče hostů a osamocený Vítek srovnal skóre. Hosté se snažili o tři body a bylo jim přáno, když Maláček fauloval v pokutovém území. To nebyl problém pro hráče hostů, který s přehledem střílel k tyči - 2:3. Domácí si svou bojovností zasloužili alespoň jeden bod a impulz k tomu dodal Procházka, který se před gólmanem nemýlil, opět bylo srovnáno. Šok pro domácí byl v poslední minutě, kdy pomezní hostů odmával ofsajd, ovšem rozhodčí nepískal a tak se hosté dostali do vedení a tím získali i tři body. Poté nastaly potyčky mezi domácími, hosty a rozhodčím, který ze strachu ukončil utkání 3:4 pro Sedlec.

Branky Nové Dvory: Zelený, Vítek, Procházka

Nové Dvory: Hruška (Procházka) - Mirovský, J. Pavlík, Maláček - Melezínek, Špírek, Zelený - Vítek (v poločase nastoupil ještě Strnad)

Zdroj: Melda