Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Den "poté" - opět z Křesetic bez bodů

Vytvořeno 14.10.2008 21:07:16 | Poslední změna 14.10.2008 21:07:16
Křesetice - Novodvorský B-tým zavítal v neděli opět na hřiště Křesetic, aby se třetl s domácím B-týmem. Sobotní atmosféra A-týmů se již neopakovala.
Křesetice B - Nové Dvory B 3:2 (1:1)

Od úvodního hvizdu rozhodčího Onderky zaskočili domácí, tým hostů, svou aktivní hrou. Hýřili pohybem, dobře kombinovali a místy zmatení hosté nevěděli kam dřív skočit. Když už to vypadalo, že se náš tým z tlaku vymaní, přišla střela z poza šestnácky, která byla tečovaná a zapadla za záda bezmocného Hrušky - 1:0. Z hostů jako by spadla deka a zanedlouho se dočkali vyrovnání. Po krásném centru prostřelil Vítek domácího golmana - 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe novodvorští fotbalisté, ovšem udeřilo na druhé straně. "Palič" nepohrdl přihrávkou před prázdnou branku a dal svou druhou branku zápasu - 2:1. Domácí se ovšem dlouho z vedení neradovali, po chvíli se trefil střelou k tyči Láďa Pospíšil a bylo vyrovnáno - 2:2. Za potlesku "tribůn" střídal nejlepší hráč domácích a autor dvou branek "Palič" a jeho nahrádník, po velmi krátkém čase stráveném na hřišti, využil zaváhání novodvorské obrany a střelou k tyči rozhodl utkání - 3:2. Stejně tak, jako v sobotu, přišel hostující tým o body v samém závěru utkání.

Branky hostí: Vítek, L. Pospíšil

Nové Dvory B: Hruška - Procházka, J. Pavlík, Markup, Jeřábek - Slavík, Špírek, D. Pavlík, Strnad - Vítek, Mirovský.  Střídali: Melezínek za Strnada, L. Pospíšil za Slavíka

Rozhodčí: Onderka (odřídil utkání ve velkém stylu, pan Sojka by se od něho mohl leccos přiučit)

Zdroj: Dave

 

 

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one