Generálka Novým Dvorům nevyšla

Vytvořeno 04.05.2008 15:12:19 | Poslední změna 04.05.2008 15:12:19
Nové Dvory - K sobotnímu utkání se opět nedostavil delegovaný rozhodčí (Žaloudek) a tak se rozhodcovské úlohy chopil Jan Růžička.
Nové Dvory B - Rataje B  2:3 (0:0)

Úvod utkání byl ze strany domácích rozpačitý, hráči kazili spoustu přihrávek a dostávali se do tempa pomalu. Toho hosté využili k mírné územní převaze. Z převahy přicházely i šance, ovšem domácí tým držel dobrými zákroky Chour. Poté domácí zlepšili přihrávku a hostující tým začali přehrávat. První šanci domácích neproměnil Jakub Pátek, ovšem hlavou netrefil. O pár minut později opět ten samý hráč, postupoval sám na gólmana, ale jeho zakončení bylo hodně nepřesné. Domácí začínali mít hru pod kontrolou a hosté hrozili jen sporadicky. Ovšem každý jejich útok byl nebezpečný. Domácí stále pokračovali v útočné hře a bohužel i v neproměňování šancí. Jeřábek se ocitl sám před gólmanem, jeho střele nechyběla razance, ovšem síť za brankou mu byla téměř malá. V další šanci domácích zklamal David Pavlík, a to když pronikl po levé straně až do vápna, ale jeho střele chyběli jen centimetry. Poslední šanci prvního poločasu měl opět David Pavlík, Miroslav Pátek na sebe upoutal dva obránce a pěkně vykulil balon na vápno nabíhajícímu Pavlíkovi. Jeho technickou střelu ovšem gólman hostů vytěsnil na roh.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s úkolem proměnit nějakou šanci. Jenomže místo toho pokračovali v zahazování svých šancí. A tak přišel trest. Hosté zahrávali standartní situaci a centrovaný balon usměrnili hlavou do branky bezmocného Choura - 0:1. Domácí to nepoložilo a pokračovali v nátlakové hře a zanedlouho také vyrovnali. Pavlík zatáhl míč, přistrčil do uličky Pátkovi, který nahrával (nejspíš do ofsajdu) Pospíšilovi, který zakončoval do prázdné brány - 1:1. Hosté se nestačili ani pořádně vzpamatovat a už prohrávali o branku. Lukaše Zeleného nadýchaný balónek za obranu, si zpracoval Pátek M. a tvrdou střelou z vápna nedal gólmanovi šanci - 2:1. V tu chvíli to vypadalo, že o výsledku je rozhodnuto, domácí stále tlačili a nic nenasvědčovalo tomu, že by měli domácí o tři body přijít. Jenomže další brejk hostů skončil překvapivým gólem. Dopomohla tomu, jak už to v poslední době bývá zvykem, novodvorská nedůslednost. Tři hráči hostů měli dostatek prostoru, aby si mohli pohrát s pěticí bránících hráčů. Nabídnutou šancí nepohrdli a vyrovnali - 2:2. Když už to vypadalo, že zápas zkončí remízou, tak z poslední šance zápasu padla branka. Hosté se zmocnili míče a jednoduchou a přímočarou akcí udělali z domácích stojící kužele a po pěkné akci vstřelily vítězný gól - 2:3.

O výsledku utkání rozhodla špatná koncovka domácích, kteří zahodili dobrých 6 stoprocentních šancí a špatná hra dozadu.

Branky domácích: Pospíšil M., Pátek M.

Nové Dvory B: Chour - Tlustý, Pavlík J., Zelený, Procházka (Pospíšil M.) - Trpišovský, Rak Jak., Pavlík D., Pátek J. - Pátek M., Jeřábek

Rozhodčí: Jan Růžička (p. Žaloudek se nedostavil)