I B-tým tento víkend bez bodů

Vytvořeno 22.10.2007 16:10:04 | Poslední změna 22.10.2007 16:10:04

Vi Sedlec B - Nové Dvory B  3:2 (1:0)

V prvním poločase toho k vidění moc nebylo. Utkání začalo ve vlažném tempu, se spoustou nepřesností na obou stranách. Ve dvacáté minutě přišla největší šance Nových Dvorů v prvním poločase a to když se Pátek M. řítil sám na gólmana, ovšem v rozhodující chvíli si předkopl balón příliš daleko od nohy. Kolem 35 minuty přišla chvíle domácího týmu. Centr Nováka na hranici velkého vápna tečoval jeden z útočníků do protipohybu bezmocného brankáře Hrušky - 1:0
Druhý poločas začali lépe domácí . Po špatně zahraném vhazování nabídli po faulu Pavlíka J. hosté domácímu celku pokutový kop, který domácí bezpečně proměnili - 2:0 . Neuplynulo ani 10 minut a domácí vedli už - 3:0, to když se individuálně prosadil Novák. Od té chvíle domácí tým polevil, začali hrát Nové Dvory a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Po centru Špírka, který využil svého ofsajdového postavení, uklízel do prázdné branky M.Pátek - 3:1. Dvacet minut před koncem to bylo už jenom o gól, to když Pavlík D. poslal pěknou přihrávkou do sóla Pospíšila, který si s přihrávkou zkušeně poradil 3:2. Poté hostující tým ještě více přitlačil soupeře a nepřibrzdilo ho ani vyloučení Špírka. Pěkná hlavička Pavlíka J. skončila jen těsně nad pravým horním růžkem soupeřovi branky. O pár okamžiků později trefil ze slibné pozice Pospíšil hlavou pouze domácího brankáře. V poslední šanci zápasu trefil Pavlík D. pouze tyč.

V dalším kole přivítají Nové Dvory B na svém hřišti od 14:30 hráče Sokola Kaňk B.

Branky ND: M. Pátek, L. Pospíšil