Kácov si v Nových Dvorech zastřílel

Vytvořeno 20.05.2008 00:05:04 | Poslední změna 20.05.2008 00:05:04
Nové Dvory - Do Nových Dvorů přijel Kácov, soupeř z horní poloviny tabulky, aby se střetl s domácím B-týmem a dokázal, že do špice IV.třídy po právu patří.
Nové Dvory B - Kácov 1:5 (0:2)

Od úvodního hvizdu rozhodčího Vatehy, až do konce utkání, byla mírná územní převaha na straně domácího týmu. Ten jí ovšem nedokázal využít. Příčinou byla spousta zkažených přihrávek. I když byli hosté fotbalovějším týmem, nedokázali si žádnou šanci vytvořit. Tak jim nabídli šance domácí, svými hrubkami a hráči Kácova je chladnokrevně trestali. V prvním poločase dvakrát neudržel domácí gólman Chour centrovaný balón a Štorch dvakrát zakončoval do prázdné brány - 0:1 resp. - 0:2.

Začátek druhé půle domácí tým zaspal. Po chybné rozehrávce na soupeřově vápně pelášil ve 49. minutě Výborný přes celé hřiště a svojí individuální akci zakončil chladnokrevně střelou k tyči - 0:3. Za jedenáct minut to už bylo o čtyři branky. Domácí darovali hostům pokutový kop, který Výborný bezpečně proměnil - 0:4. S domácími to nevypadalo dobře. V 76. minutě přišla nejhezčí akce zápasu, kdy kácovský "ťukec" zakončoval Stupka, téměř do prázdné brány - 0:5. Za domácí pak už jen snižoval osm minut před koncem pěkně zahraným trestným kopem Zelený - 1:5.

Domácí tým si dokázal vytvořit stejně šancí jako soupeř, ale mizerná koncovka je připravila o solidní výsledek. Hosté předváděli kombinační fotbal a zaslouženě si odvezli z Nových Dvorů všechny tři body.

Branky: 82. Zelený - 15., 43. Štorch, 49., 60. (p.k) Výborný, 76. Stupka

Rozhodčí: Vateha

Nové Dvory B: Chour - M. Procházka, J. Pavlík, Tvrdík, Melezínek - Zelený, D. Pavlík, Jak. Rak, J. Pátek - M. Pátek, Tlustý (Vaněk)