Nové Dvory B potvrzují špatné jaro

Vytvořeno 17.06.2008 14:08:39 | Poslední změna 17.06.2008 14:08:39
Nové Dvory - O víkendu se setkal v Nových Dvorech, B-tým domácích a Zbraslavic. O týden později si to rozdají A-čka, v odvetě ve Zbraslavicích.
Nové Dvory B - Zbraslavice B 0:4 (0:2)

Od úvodního hvizdu rozhodčí Kratochvíla se domácí vrhly do útoku. Zamkli svého soupeře na jeho vlastní polovině. Větší šanci si však domácí vytvořit nedokázali a tak udeřili hosté. V prvním poločase se dostali dvakrát na dostřel Chourovi brány a bylo z toho vedení - 2:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a hosté vyškolovali domácí tým z produktivity střelby. Čtyři střely na bránu v druhém poločase, znamenaly další dvě branky v Chourově svatyni. Domácímu týmu chyběla větší agresivita v soubojích a větší vůle po vítězství.

Branky: Moravec 3, Švejda

Nové Dvory: Chour - Tlustý, J. Pavlík, Zelený, M. Procházka - L. Pospíšil, D. Pavlík, Špírek, J. Pátek - Vaněk, M. Pátek (Melezínek)

Rozhodčí: Kratochvíl  (Jeho výkon po zápase  nejlépe zhodnotil jeden ze Zbraslavických útočníků : "Ty pro ten okres něco udělej a tu píšťalku zahoď, vždyť ani nevíš jestli pískáš fotbal nebo hokej").