Nové Dvory B převálcovali Kaňk B

Vytvořeno 27.10.2007 21:53:08 | Poslední změna 27.10.2007 21:53:08
Nové Dvory B - Kaňk B  5:0 (1:0)

V dalším kole přivítali novodvorští hráči fotbalisty Sokola Kaňk B, kteří přijeli v hodně oslabené a mladé sestavě. Průběh zápasu tomu taky odpovídal. Domácí zužitkovali své zkušenosti a od začátku utkání přikovali hostující hráče na jejich půlce. První poločas byl ve znamení domácího J. Duška, který motal hlavu hostující obraně, ovšem jeho centry nedokázali domácí hráči umístit. A tak přišel úder z druhé strany. Nejprve domácí brankař Chour vyřešil standardní situaci, po které ihned rozehrál na D. Pavlíka, který z jedné poslal po lajně Růžičku. Jeho přízemní centr si ve vápně zpracoval D. Pavlík a ranou do středu brány otevřel skóre 1:0 . I přes další šance domácích, zústalo skóre nezměněné.
Ve druhém poločase se už projevila zkušenost domácího týmu. Vše začal faul ve vápně na důrazného Melezínka a s nařízeným pokutovým kopem, i když trochu se štěstím, si poradil J. Dušek 2:0. Domácí tým ovládal hru a hosté se dostávali do šancí jen sporadicky. Zato na hostující branku se valil jeden útok za druhým a po pěkné přihrávce D. Pavlíka přišel také trest v podobě gólu Vaňka, který nekompromisně zakončil přihrávku mezi obránce 3:0. Domácí v aktivitě nepolevili a po přízemní střele Gygala k pravé tyči z 20 metrů vedli už domácí 4:0. Zápas se poté dohrával v poklidném tempu, ovšem jeden trest pro kaňkovské ještě přišel. Mirovský vybojoval na vápně balón, rychle posunul míč na D. Pavlíka , který poslal do ulice Melezínka a ten zakončil rychlou a pohlednou akci střelou mezi nohy hostujícího gólmana 5:0.
Více se toho už v utkání nestalo a tak domácí zvítězili zaslouženě 5:0.

Branky: D. Pavlík, Dušek, Vaněk, Gygal, Melezínek