Nové Dvory neuspěly v Malíně ani podruhé

Vytvořeno 28.04.2008 21:02:27 | Poslední změna 28.04.2008 21:02:27
Malín - Novodvorští fotbalisté chtěli v neděli odčinit ostudnou sobotní porážku A-týmu.
Malín "B" - Nové Dvory "B" 4:2 ( 2:1)

Od úvodního hvizdu rozhodčího Vatehy, se novodvorští pustili do soupeře s plnou vervou. Dobře se pohybovali, kombinovali a soupeře nepouštěli téměř do hry. To vyústilo i v první branku zápasu, kdy ve 20.min po ose Vaněk, Pavlík, Pátek M, posledně jmenovaný "uklízel" míč do prázdné branky - 0:1. Vše nasvědčovalo tomu, že zápas bude jen otázkou skóre. Po úvodní brance však hosté polevili a domácí začali vystrkovat růžky. Po nenápadném centru Střemchy, se hosté šťastně prosadili hlavou a to když míč, obloučkem přistál na horní tyčce, od které se odrazil do brány - 1:1. Hosté se nestačili ani pořádně vzpamatovat a už prohrávali o branku. Špatnou přihrávku do středu hřiště přečetl Zelený, poslal dlouhý balón po lajně. Odtud přišel centr do vápna, na nikým nehlídaného Procházku P., který se zakončením neměl problémy - 2:1.

Druhý poločas začal stejně jako první. Hosté přitlačili soupeře na jeho půlce a vyústěním tlaku byl gól Špírka. V 50.min bylo srovnáno - 2:2. Za dalších deset minut se měnilo skóre opět, tentokrát na druhé straně. Gól byl hodně kuriózní. Dupal zabojoval o zdánlivě ztracený balón, vykopl ho z lajny a míč mířící na bránu si gólman Chour srazil do branky - 3:2. To posadilo domácí na koně a na zbytek zápasu ovládli hru. O tři body mohli ovšem ještě přijít. Novodvorští se řítili třikrát sami na gólmana, jenomže ani jednou nedokázali skórovat. Gólovou pojistku přidal deset minut před koncem Dupal - 4:2.

Branky: Procházka P. 2, Dupal, Vrba - Pátek M., Špírek

Nové Dvory: Hruška (46. Chour) - Jeřábek, Pavlík J., Vaněk (23. Procházka M.), Strnad (46. Tvrdík) - Pospíšil, Pavlík D., Rak, Pátek J. - Špírek, Pátek M.

Rozhodčí: Vateha (podal dobrý výkon)