Novodvorské trápení pokračuje

Vytvořeno 14.04.2008 16:50:18 | Poslední změna 14.04.2008 16:50:18
Soběšín - V prvním jarním kole narazil novodvorský B-tým na druhý tým tabulky Soběšín.
Soběšín - Nové Dvory "B" 4:1   (3:0)

Již od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že se pohledný fotbal hrát nebude. Domácí měli jednoduchou, ne příliš pohlednou (pouze dlouhé nakopávané balony), zato účelnou taktiku. Hosté se snažily kombinovat, ovšem na malém a velmi nerovném terénu jim to moc nešlo. O osudu prvního poločasu rozhodli dvě hrubice našich hráčů a jeden neodmávaný ofsajd. Výsledek byl tedy 3:0 pro domácí. Nic na tom nezměnil ani nejhezčí okamžik prvního poločasu. Zelený zahrával z dobrých 30 metrů přímý volný kop a jeho projektil golman domácích ztěží likvidoval, potlesk si vysloužili oba dva.

Do druhého poločasu nastoupili novodvorští s jasným cílem, se zápasem něco udělat. Proto se posílil útok a bylo to znát. Hosté měli veliký tlak. Hned v úvodu druhého poločasu si Pospíšil pohrál s hostující obranou, stopera nechal proběhnout, ovšem zakončení chyběla přesnost. Domácí dlouho odolávali. V 65.min vykřesal špetku naděje Tripišovský, který s ledovým klidem zakončil centr padající na malé malé vápno - 3:1. Ovšem domácí zanedlouho odskočili opět na tři branky. A opět tomu napomohla novodvorská hrubice. Hosté měli i přesto spoustu šancí vyrovnat. Špírek 2x hlavičkoval nikým neohrožován mimo, Pavlík D. vymýšlel ve vápně ještě přihrávku místo zakončení, Tripišovského a Mirovského střely skončily pouze na dřevně.

Po závěrečném hvizdu bylo na našich hráčích vidět rozčarování, protože body se určitě odvézt nechaly.

Až na pár vyjímek naši hráči nepředvedli moc dobrý výkon. Dobrý výkon odvedl pouze Pavlík J, výborně hrající Tripišovský a asi nejlepší hráč zápasu Zelený. Toho ovšem zastínil hlavní rozhodčí, který podal více než výborný výkon!!!!!!!!!!!!!!!

Branky: Brož 2, Keltner, Valeš - Trpišovský

Rozhodčí: Fencl

Nové Dvory B: Chour - Jeřábek, Zelený, Pavlík J., Mirovský - Tripišovský, Pavlík D. (C), Vaněk, Pátek J. - Tlustý, Špírek      Střídali: Melezínek, Pospíšil, Pátek M.