Po měsíci body pro Nové Dvory

Vytvořeno 22.04.2008 20:18:30 | Poslední změna 22.04.2008 20:18:30
Nové Dvory - Když nezískal body A-tým, tak alespoň B-tým Nových Dvorů. Ten minulý týden prohrál v Soběšíně a tak si chtěl proti nejhoršímu celku v tabulce nějaké body připsat.
Nové Dvory B - Nepoměřice 2:0 (1:1)

Již od úvodního hvizdu bylo zřejmé, s čím hosté z Nepoměřic do Nových Dvorů přijeli. Od úvodu utkání se příliš do útoku netlačili a tak otěže prvního poločasu drželi ve svých rukách domácí. Lépe se pohybovali a kombinovali, ovšem vytvořit si velkou šanci nedokázali. A tak to museli zkoušet střelami ze střední a větší vzdálenosti. Nejpilnějším střelcem byl Lukáš Zelený. Ovšem z jeho pěti střeleckých pokusů směřoval do brány pouze jeden. I to ovšem stačilo k tomu, aby ve 20. minutě otevřel skóre zápasu - 1:0. Hra dále pokračovala ve stejném duchu, ovšem bez dalšího využití.

Do druhého poločasu domácí prostřídali a vše nasvědčovalo tomu, že se hra bude vyvíjet podle scénáře prvního poločasu. Když Melezínek z pokutového kopu zvyšoval na - 2:0, zdálo se, že se utkání bude pouze dohrávat. Jenže během necelých deseti minut se domácím zranili 2 hráči. Aby toho nebylo málo, Procházka začal mít problémy s křečemi a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. Právě Procházka se však mohl stát hrdinou utkání. V době, kdy hosté hru dirigovali, se Procházka, i přes zjevné problémy, dostal ke střele, která měla gólové parametry. Proti byl jen hostující gólman, který předvedl pěkný zákrok. Ten musel ukázat i po lobu "ala Poborský" , který na něj vyslal Míra Pospíšil. Ke konci utkání se vytáhl ještě při několika těžkých střelách domácích. Hosté svůj tlak nedokázali proměnit a tak se po závěrečném hvizdu mohli domácí radovat z prvních jarních bodů.

Branky: Zelený, Melezínek

Nové Dvory B: Chour - Jeřábek, Tvrdík, Pavlík J., Procházka - Tripišovský, Zelený (Pátek J.), Pavlík D., Pospíšil M. - Pátek M. (Melezínek), Tlustý

Nepoměřice: Šíma - Knol, Pardubický (Kakos), Stoupa, Šolc (Kocourek), Nouzák, Vaňouček, Vančura (Kmoch), Tvrdý, Chromý, Linek

K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak po domluvě obou klubů odřídil utkání p.Strnad st.