Debakl B-týmu Kaňku

Vytvořeno 20.05.2008 00:35:40 | Poslední změna 20.05.2008 00:35:40
Kaňk - Kaňkovské béčko zakončilo deštivou neděli ostudnou prohrou v třetím víkendovém derby s rezervou Viktorky Sedlec. Nikdo z domácích hráčů prakticky za celý zápas nevystřelil na bránu a gólman Žídek byl tím pádem bez práce.
Kaňk B- Sedlec B 0:6 (0:1)

V první půli ještě nebyl takový rozdíl mezi hrou Kaňku a Sedlece, proto také skončil poločas jen 0:1, když Zdychynec přízemní střelou propálil Konečného v brance. Na začátku druhé půle ale rozhodly dva rychlé góly, které šly oba po levé straně kaňkovské obrany, kde hrál špatně svou úlohu Vintiška. Závěr zápasu patřil jednoznačně hostům, kteří přidali další tři branky. Na domácích hráčích byla vidět nesehranost, vázla kombinace a řekl bych, že chybí i nějaká osobnost. Někdo, kdo dokáže hráče vyburcovat. Další víkend čekají na kaňkovské béčko na Klukách, což určitě také nebude jednoduchý zápas.

Kaňk: Konečný - Vintiška, Matz, Sýs, Kosík, T. Sránský, Lenc, Třískala, Beran, Lhotka, Mikšovský    Střídali: Filinger, Kmoch

Vi Sedlec B: Žídek - Andrašík, Hyka, Franc, Vrba, Šrámek, Novák, Zdychynec, Klimpár, Hvězda, Vavřina