Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Kácov převálcoval Sedlec B

Vytvořeno 29.04.2008 22:26:09 | Poslední změna 29.04.2008 22:26:09
Kácov - Sobotní zápas rezervy Viktoriánů byl ve výsledku velmi krutý k jeho hráčům. Ačkoli hra obou celků byla po většinu zápasu velmi vyrovnaná, výsledek by spíše naznačoval kácovská jatka.
Kácov - Viktoria Sedlec B  5:1 (3:0)

Hned začátek zápasu byl Sedlec jako zjevení. První celek na jaře, který běhal a v běhu i kombinoval. Během prvních deseti minut se hosté nestačili divit. Pak Sedlec hru vyrovnali, ale paradoxně přicházely góly do naší sítě. V první půli hosté inkasovali hned třikrát. Dvakrát domácí kombinovali a skórovali do prázdné branky. Ten třetí po nádherném výskoku do šibenice Bartoníčkovi branky přišel těsně před poločasem.

Druhá půle byla ještě paradoxsnější. Hned na jeho začátku mohli sedličtí skóre korigovat. Střely Reicherta a Svobody v síti neskončily. Hru v tu chvíli hosté zcela ovládali, ale platili krutou daň za nepozornost v obraně, kterou domácí tvrdě trestali. Dvěma góly završili z pohledu hostů nelichotivé skóre. Čestný úspěch přidal v 90. minutě Lukáš Franc.

Tentokrát Sedlec prohrál nejen ve skóre, ale také v důrazu a efektivitě.

Vi Sedlec B: Bartoníček - Franc, Andrašík,  Kamil Martin, Karel Martin - Svoboda, Novák, Vopatřil, Klimpár - Jiráň, Reichert     Střídal: Hadrovský

Zdroj: www.viktoriasedlec.com

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one