Nepoměřice mají další vybojovaný bod

Vytvořeno 29.04.2008 22:07:01 | Poslední změna 29.04.2008 22:07:01
Nepoměřice - První jarní "vlaštovka" v podobě bodu pro nepoměřický je na světě. V Miskovicích přivítali Soběšín, mužstvo, které ještě nepoznalo v letošní sezoně porážku a tak Nepoměřice mohli jen překvapit.
SK Nepoměřice - Soběšín  1:1 (1:1)

To se jim podařilo doslova v 5.min, kdy při závaru před hostující brankou, Linek technickou střelou, přeloboval vyběhnutého gólmana - 1:0. Po chvíli sice při špatné rozehrávce nepoměřické obrany, zastavil Vančura faulem pronikajícího hráče na hranici šestnáctky. K míči se postavil Jirsa a vyrovnal na - 1:1. Přesto si Nepoměřice první poločas dokázali vytvořit mírný tlak, i když soupeř také párkrát zahrozil, ovšem Peroutka se v domácí bráně nenechal překvapit. Před půlí se ještě zranil Vančura (výron kotníku), tak za něj musel na hřiště Kmoch.

Po přestávce nás soběšínští zatlačili a evidentně se nechtěli smířit, že
by opět nevstřelili branku. Chvílemi domácím hořela půda pod nohama, ale vše dokázali na rozdíl od soupeře ustát a branku už neinkasovali. Když totiž rozhodčí písknul konec,tak se nejdřív hosté mezi sebou pohádali, aby to nakonec završili konfrontací našeho střídajícího hráče ve druhé půli. Nevím, zda se zadákům Soběšína nezdálo, že by v Nepoměřicích mohl být tak rychlý hráč legálně, ovšem opak byl pravdou.

"Nepoměřice, pánové ze Soběšína, nemají zapotřebí podvádět, u nás se hraje pro radost vlastní a našich fanoušků a uznávame kvalitu soupeřů na rozdíl od vás a hledáme při nezdaru hlavně chybu u sebe a ne u druhých!"

Utkání odřídil velice solidně rozhodčí Kracík, asi proto se na Nepoměřice nekopala po dlouhé době penalta.

Domácí dvojzápas má pokračování 4.5.2008 v 17 hodin znovu v Miskovicích proti Klukům, na které zveme všechny fanoušky.

Branky: 5. Linek - 12. Jirsa

Diváků: 50

Nepoměřice: Peroutka - Knol, Hurt, Nouzák, Vančura (40. Kmoch), Křelina (46. Novák), Tvrdý, Chromý, Kocourek, Vaňouček, Linek (60. Kakos)