První jarní vítězství Nepoměřic

Vytvořeno 20.05.2008 00:18:03 | Poslední změna 20.05.2008 00:18:03
Miskovice - Po sobotní výhře Miskovic nad Podolem 3:0 a nedělní dopolední výhře miskovického dorostu, se nenechali Nepoměřice zahanbit a hráči Ratají B, odjížděli v nedělní podvečer také z prázdnou.
SK Nepoměřice - Rataje B 3:1 (1:1)

První jarní vítězství se nerodilo lehce. Byli to ratajští, když se po chybě Knola, dostali do vedení - 0:1, to se hrálo teprve dvanáct minut. Do konce první půle se hrálo více na polovině ratajských, ovšem hostujícího brankaře domácí moc neohrozili, spíše překvapili. Chvíli před hvizdem rozhodčího, se za půlkou napřáhl Stoupa a jeho střílený centr do vápna, Kocourek lehkou tečí v akrobatické pozici posunul do branky - 1:1.

Gól "do šatny" domácí povzbudil a do druhé půlky nastoupili s cílem přidat ještě nějakou branku navíc. To se podařilo. Tento úkol vzal na sebe kapitán Vaňouček a dvěma krásnými góly, z hranice šestnáctky, stanovil konečné skóre na - 3:1. Ratajští, ač se v závěru snažili co mohli, už skvělého Peroutku nepřekonali. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Procházka.

Branky domácí: Vaňouček 2, Kocourek