Zbraslavické B-čko dává góly i za A-čko

Vytvořeno 16.04.2008 13:59:32 | Poslední změna 16.04.2008 13:59:32
Nepoměřice - V neděli odehrály Nepoměřice první utkání jara, na domácí půdě, s týmem Zbraslavic B. Domácí nezahájili zrovna nejlépe, ovšem hosté mají velké ambice na postup do III.třídy a vítěztvím s Nepoměřicemi si pojistili první místo v tabulce.
SK Nepoměřice - Zbraslavice B  1:5  (1:3)

Hned v první minutě zápasu potrestali hosté domácí, gólem za nepozornost v obraně, i když na to byli před zápasem hráči upozorňováni - 0:1. Zbraslavští povzbuzeni rychlým gólem, byli rázem na koni a vytvořili si několik dalších šancí. Když Knol při obranném zákroku odvracel balón prsama na roh, rozhodčí viděl ruku a odpískal pokutový kop. Ten ranou o tyč proměnil Veselý a bylo to - 0:2. Třetí gól padl za záda Peroutky, když hosté spíše nakopli balón směrem na domácí bránu a ten zapadl do sítě gólmana Peroutky - 0:3. Do poločasu i Nepoměřice dokázaly zahrozit, ovšem gól padl až po Knolově trestném kopu, kdy balón odražený od tyče, usměrnil
do brány Linek - 1:3.

Druhý poločas začal podobně jak první. Snad ani neuběhla třetí minuta a
soupeř potrestal nedůslednost při bránění - 1:4. Pak se kopali hosté druhou penaltu. Po obranném zákroku střídajícího Kmocha rozhodčí Žaloudek usoudil, že to byl faul a Zbraslavický kapitán Veselý nezaváhal - 1:5. Tímto výsledkem nepoměřičtí skončili podzim a jaro také začali. Je před nimi, ale ještě celá řada zápasů, ve kterých určitě nějaký dobrý výsledek snad uhrají a potěší tím sebe i své fanoušky.

V příštím utkání změří Nepoměřice síly s mužstvem Nových Dvorů B.

Branky: Linek - Veselý 3 (2x pok.kop), Kunta, Šindelář

Nepoměřice: Peroutka - Knol, Pardubický, Stoupa (Křelina), Nouzák, Kocourek (Kmoch), Vaňouček, Tvrdý, Chromý, Linek, Kakos (Mach)