Derby zvládl lépe Kaňk

Vytvořeno 21.04.2008 20:28:23 | Poslední změna 21.04.2008 20:28:23
Kaňk - V sobotu hostil Kaňk rezervu Kutné Hory. Po disciplinovaném výkonu svému soupeři oplatil podzimní porážku a připsal si další důležité body na své konto.
Kaňk - K.Hora B 2:1 (1:0)

Kdyby to po dvaceti minutách hry bylo 4:0, nikdo by se nemohl divit. To, co nedokázali domácí útočníci proměnit, bylo až neskutečné. Z řad diváků bylo slyšet hlasy „Aby vám to na konci zápasu nescházelo“. Reis s Mandíkem se předháněli v zahazování šancí. A tak jako první se zapsal do listiny střelců Ďoubal. Pavlíkův rohový kop protlačil hlavou do sítě za Vavřinova záda - 1:0. Tlak kaňkovských trval až do pětadvacáté minuty. Potom hosté začali dobře kombinovat v záloze a hrál se až do poločasového hvizdu celkem slušný fotbal. Kutnohorští ale nenašli recept na kaňkovskou obranu a nedokázali se prosadit před Vokounem.

Začátek druhé půlky byl zase lepší pro domácí. V 56.minutě Pavlík střílel mimo branku, o minutu později Vavřina vychytal Ďoubala. V 67. minutě dal ale důvod k výkřiku „gól“ všem divákům Reis, který poslal ideální přihrávku Pavlíka prakticky do prázdné brány - 2:0. Hosté to ale nevzdali a zaveleli ke zteči kaňkovské brány. Patnáct minut před koncem ohrozil Vokouna M. Růžička, gólman musel vyrážet na roh. Po pěti dalších minutách už byl ale krátký na Kratochvílovu hlavičku, kterému se povedlo snížit - 2:1. Závěrečný nápor hostí ale toužebně očekávaným vyrovnávacím gólem neskončil, naopak, v nastaveném čase měl Míra Horký šanci pojistit výsledek, trefil však jen tyč prázdné brány.

Branky: Ďoubal, Reis - Kratochvíl