Kaňk v domácím prostředí přehrál Křesetice

Vytvořeno 03.05.2008 23:48:32 | Poslední změna 03.05.2008 23:48:32
Kaňk - Po prohře z minulého týdne v U.Janovicích, si domácí chtěli pochopitelně spravit chuť. Dostali k tomu příležitost, relativně i tabulkově slabšího soupeře v sobotním odpoledni na domácím hřišti.
Kaňk - Křesetice 3:0 (1:0)

Už v páté minutě musel Černovský zachraňovat, když mu na mokrém terénu vypadl balón z ruky. V 17. minutě Jaromír Horký pálil levou nohou slabší střelu, naštěstí pro hosty vedle. Ti se začali dostávat do hry zejména po dlouhých přihrávkách na France a Leopolda, které naštěstí odvracela dobře hrající obrana Kaňku. V sedmatřicáté minutě se ale domácí příznivci dočkali. Aktivní Ďoubal dostal dobrou přihrávku a nedal Černovskému v bráně šanci - 1:0. Pět minut před poločasovým hvizdem rozhodčího Procházky, dostal Novotný zpětnou přihrávku od brankové čáry, kterou mu poslal Reis. Kapitán domácích ji však neproměnil.

Druhá půlka začala šťastněji pro Kaňk. Vokounův odkop trefil křesetického hráče, jeho dorážku zastavila tyč gólmanovy brány. V šedesáté minutě pronikal do šestnáctky Ďoubal, kterého v nouzi srazil hostující brankář Černovský, i když už byl přehozen. Sudí Procházka bez váhání nařídil pokutový kop, který Martin Klatka bezpečně proměnil - 2:0. Po dalších pěti minutách hry zatáhl po levé straně míč Martin Horký. Ideálně nacentroval na prostředek bratrovi Jaromírovi, který nekompromisní střelou zvýšil - 3:0. Od té doby bylo na hřišti prakticky jedno mužstvo. Odevzdanější soupeř snad na Kaňku nehrál. Dále by měl následovat výčet zahozených šancí domácích hráčů. Ani Mandík, Reis, Ďoubal a další neproměnili vyložené gólové příležitosti, proto utkání skončilo pouze 3:0.

Trenér Křesetic Květoslav Snížek:Když neproměníme gólovky, tak nemůžeme vyhrát. Pokutový kop proti nám neměl být, míč už byl odehrán.“

Michal Velebný:Šli jsme si pro tři body, které jsme uhráli. Dali jsme první gól, potom jsme měli trochu štěstí. Ve druhé půli nás uklidnila penalta, potom už to byl festival neproměněných šancí“.

Branky: Ďoubal, Klatka, Horký J.

Rozhodčí: Procházka (Severa, Snížek)