Kaňk ztratil vyhraný zápas

Vytvořeno 25.05.2008 17:59:00 | Poslední změna 25.05.2008 17:59:00
Suchdol - Fotbalisté Sokola Kaňk v sobotním střetnutí okresního přeboru na hřišti suchdolské rezervy ztratili třígólové vedení! Po čtvrthodinovém čekání na některé suchdolské hráče, konečně mohl rozhodčí Michal zahájit zápas.
Suchdol B - Kaňk 3:3 (0:3)

Kaňk se ujal vedení gólem Honzy Ďoubala hlavou už v 5.min - 0:1. Potom deset minut klid až do úniku Pavlíka po křídle, kterému se povedlo prostřelit domácího gólmana mezi nohami – 0:2. Na 0:3 zvyšoval opět Jan Ďoubal z výskoku. Zdálo se být vymalováno. Do poločasu ještě spálil několik tutovek Reis.

V druhé půli ale Kaňkovské nikdo nepoznával. Jako kdyby nastoupilo jiné mužstvo, i když trenér nikoho nevystřídal. Osobnostmi druhého poločasu se stali suchdolský Střihavka a kaňkovský Vlach. Prvně jmenovaný snížil pěkným gólem z trestného kopu před vápnem - 1:3 a pak zhruba v osmdesáté minutě „zařídil“ penaltu proti Kaňku. Té předcházelo dvojí vyloučení: kaňkovského kapitána Novotného a gólmana Vokouna za řeči poslal rozhodčí Michal předčasně do sprch. Do brány se postavil Vlach, který za stavu 2:3 ten pokutový kop chytil. I když tím mužstvo Kaňku podržel, na vyrovnání stejně došlo tři minuty před koncem. Nakonec byli hosté rádi za bod.

Trenér Michal Velebný se bezprostředně po zápase v kabině neubránil emocím: "Děláte si z toho všichni legraci, já na tom nic směšného neviděl. To už je několikátý zápas jasně vyhraný, který takhle poděláte! Takovou bandu by mohl trénovat kde kdo, přestává mě to bavit!"

Kaňk: Vokoun - Klatka, Zahajský, Růžička, Vlach, Horký Jaromír, Horký Martin, Novotný, Ďoubal, Pavlík, Reis       Střídal: Mandík