Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Sedlec na postup nepomýšlí

Vytvořeno 19.03.2008 16:51:17 | Poslední změna 19.03.2008 16:51:17
Kutná Hora/Sedlec - Viktoria Sedlec po podzimní části okresního přeboru figuruje na čtvrtém místě, deset bodů za vedoucím Zbýšovem. Jarní útok na čelo tabulky ze strany Viktorky se ale zřejmě konat nebude. "V žádném případě nemáme postupové ambice," naznačil tajemník sedleckého klubu Jiří Vopatřil.
Viktoria Sedlec (4. místo - 22 bodů)

"Zimní příprava byla katastrofální," připustil Jiří Vopatřil. Docházka hráčů je totiž, stejně jako v jiných klubech, silně závislá na jejich zaměstnání. A absence poznamenaly i zatím jediný přípravný zápas, ve kterém Viktorka o víkendu vyhrála v Hlízově. "To s přípravnou nemělo nic společného, nastoupili hráči, kteří by za áčko hrát asi neměli," řekl tajemník klubu. Největším cílem Sedlce pro jaro je odehrát okresní přebor na předních místech tabulky. "Také nás dost tvrdě postihla zranění. Trénovat nemůže Stolín, po zranění jsou Macháček a Neugebauer," doplnil Jiří Vopatřil.

Tým Sedlce se přes zimu neposílil. "Hráče máme spíše na hostování - Jelínka v Libodřicích a Nováka na Kačině," upozornil tajemník a dodal: "Do mužstva bychom chtěli zapracovat dorostence, kteří o fotbal mají zájem. To se nám snad daří, i když takových kluků moc není."

Viktoria v současné době řeší majetkové vztahy. "Hřiště je částečně naše a částečně státu. Se státem se soudíme, snažíme se dát dohromady i kabiny. Spíše pracujeme na zázemí než na sportovní stránce," podotkl tajemník, který pesimisticky dodal: "Vůbec nevím, kam to povede. Stále jsem si myslel, že jsme v Kutné Hoře. Ale hráčů je nedostatek a budeme mít problém, aby béčko vůbec dohrálo soutěž. Je to složité." V generálce by se Sedlec měla v sobotu utkat na umělé trávě s Bílým Podolím. "Obvolávám hráče, kdo bude hrát a kdo ne. Je to těžké," zakončil Jiří Vopatřil.

 

Zdroj: www.svoboda.info

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one