Sedlec neinkasoval už 370 minut

Vytvořeno 29.04.2008 21:58:08 | Poslední změna 29.04.2008 21:58:08

Křesetice - Tři zápasy již Viktorka neinkasovala branku, a tak její cíl byl jasný. V Křeseticích sehrát něco podobného a odvézt si tři body. Domácí se na jaře nenacházejí v oslnivé formě. Přesto ani oni nechtěli prohrát.

Křesetice - Viktoria Sedlec 0:2 (0:1)

První minuty nasvědčovaly spíše tomu, že Viktorka o nulu na kontě obdržených branek rychle přijde. Křesetice rychle kombinovaly a naše hráče přehrávaly. Pak se ale osmělili i Viktoriáni. Dvakrát pohrozil Neubauer. První, křižnou střelu mu brankář Černovský vytáhl a ta druhá šla těsně vedle. Přesto se jako první dostali do vedené hosté, když po centru Spáčila se po chybě domácího gólmana dostal k dorážce Neubauer - 0:1. Domácí sice reklamovali faul na brankáře, ale neuspěli.

Druhý poločas byl jednoznačně v režii Křesetic a Viktorka začala kupit chyby. Tři fauly na hranici šestnácky po chybách střídajícího Vrby toho byly důkazem. Nicméně nátlak Viktorka vydržela a uštědřila poslední ránu zoufalým domácím. V 85.min zahrával ze strany trestný kop Hvězda a Neubauer dokončil svůj střelecký den - 0:2.

Rozhodčí Říha tentokrát navršil na obou dvou stranách několik chyb. Nicméně červená karta Zdychynce byla opodstatněná.

Branky: Neubauer 2

Vi Sedlec: Šilhán - Hyka, Macháče, Zdychynec, Němec - Hvězda, Spáčil, M. Poul (Vrba), Vavřina - Neubauer, Stolín (J. Poul)