Výsledky 8.kola (okresní přebor)

Vytvořeno 09.10.2007 14:18:23 | Poslední změna 09.10.2007 14:18:23

Kutná Hora B - Zruč n. S. 1:3

Branky: Luňáček – Brož 2, M. Váňa. Rozhodčí: Dvořák (H. Městec). K. Hora B: Vavřina – Pospíšil, Rathauz, Fajfr, Hačka, Tomek, Kudláček, Vonšovský, V. Schwarz ml., Luňáček, Janovský. Střídali Štefl, Procházka, Lebeda. Zruč n. S.: Jíra – J. Váňa, Janata, J. Havránek, Jelínek – Brož, M. Havránek, Koudela, M. Váňa – Kohout, Tvrdík. Střídali Louda, Kozel. Poločas: 1:3.

Křesetice - Chotusice 1:0

Branka: Suchorebský z trestného kopu. Křesetice: Černovský – P. Franc, Zralý, Martínek, Faltýn, Rajdl, Hrbek, Bláha, Leopold, Suchorebský, Ptáčník. Střídal Nevole. Chotusice: Vrána – Štrosmajer, Balvín, Kroutil, R. Jiroušek, Zíma, Valúch, Hubáček, L. Jiroušek, Roubíček, Němčik. Střídali Seemann, Štefánek. Poločas: 1:0.

Zbýšov - Zbraslavice 6:3

Branky: Vrkota 3, Výborný, Hybler, Prášek – M. Veselý 2, Kruliš. Rozhodčí: Procházka (D. Bučice), ŽK: 1/2. Diváků: 70. Zbýšov: Dostál – Jukl, P. Vébr, Valdman, Fiedler – Prášek, Výborný, I. Babák, Vrána – Hybler, Vrkota. Zbraslavice: Bednář – Havránek, Semerád, Flégr,  M. Veselý – Hlava, Dubjak, Šindelář, J. Veselý – Jursík, Joska. Poločas: 2:1.

Rataje n. S. - Paběnice 1:3

Branky: 75. Brabec z penalty –  7. Blažek, 20. M. Zikmunda z penalty, 48. M. Zikmunda. Rozhodčí: P. Dolejš (U. Janovice). Rataje n. S.: Mejstřík – J. Sadílek, Brabec, M. Novotný – Kulhánek, Sojka, Bureš, Z. Novotný ml. – Hošek (60. Csoka), Vízner (60. Hošta). Paběnice: D. Říha – P. Dvořák, D. Mužátko, Bohatý, P. Mužátko – Blažek, Zikmunda, Blahník, Kozel (40. Malínek) – Šrámek, Luk. Votava (55. M. Kňourek). Poločas: 0:2.

Suchdol B - Malín 2:1

Branky: Bureš, Střihavka – P. Štoček. Rozhodčí: Říha (Bratčice). ŽK: 2/1. ČK: 1/0 (Lipský). Suchdol B: Rumpli – Krejča, Vavřina, Suchánek, Heger – Böhm, Škalda, Lipský, Vanta –  Střihavka, Bureš. Střídali Strnad, Peroutka, Hrčkulák. Trenér Robert Komas. Malín: Navrátil – Novotný, J. Šťastný, Vala, Kraus, P. Štoček, Vrba, Procházka, Melša, Schwarz, M. Šťastný. Střídali Hylský, M. David. Trenér Tomáš Vojtíšek. Poločas: 1:0.

Sedlec – Kaňk 2:1 (1:1)

První čtvrthodinu se mužstva jen tak oťukávala a na hřišti se nic zajímavého nedělo. Veškeré pokusy končily na hranicích šestnáctek. Po patnácti minutách hry to zkusil Horký, jeho střela však byla zablokována na rohový kop. O dvě minuty později sedlecký Hvězda našel před kaňkovskou bránou dobře nabíhajícího Zdychynce a ten nedal Malinovi šanci - 1:0. Pak se začala ukazovat mírnější převaha Kaňku. Reisova hlavička mířila nad a ve 25. min. vyhlavičkoval z brankové čáry Macháček míč, mířící do sítě. O deset minut později domácí zahráli rukou v pokutovém území a rozhodčí M. Šanda nejprve ukázal na značku pokutového kopu. Domácí asistent na čáře však předtím již signalizoval postavení mimo hru. Po chvíli bouřlivých diskusí a poradě s pomezním však sudí nařízenou penaltu potvrdil. Klatka nezaváhal a bylo srovnáno na 1:1. Minutu před přestávkou mohl rozhodčí odpískat další penaltu po evidentním faulu na Horkého, pravděpodobně však v sobě nenašel odvahu.

V poločase oba trenéři vystřídali. U domácích Hvězdu nahradil Bouma, kaňkovského Pavlíka vystřídal natěšený Ďoubal. Po pěti minutách hasil Zdychyncovu šanci Novotný odkopem, další příležitost na druhé straně nevyužil Reis po přihrávce Ďoubala. Kaňkovský útočník Reis spálil i několik dalších příležitostí, chyběla mu pověstná dravost ve výskoku. V 75. min. našel Ďoubal centrem tentokrát Novotného a ten hlavičkoval pouze do Šilhanovy náruče. Posledních deset minut hráli domácí v deseti bez vyloučeného Kořínka a paradoxně Kaňku nejvíce zatápěli. V těch chvílích se nejvíce vyznamenal kaňkovský gólman Malina, který zachránil minimálně dvě branky. Minutu před koncem hrací doby však nestačil na kombinaci hráčů Sedlece - Vavřiny a Zdychynce, kteří unikli kaňkovské obraně po trestuhodné chybě. Zdychynec tak zaznamenal druhou branku v utkání, která znamenala tři body pro domácí Viktorku.

Trenér Sedlece Zdeněk Tvrdý: „Myslím, že to bylo celkem vyrovnané derby se šťastným koncem pro domácí tým. Jen mám připomínku k rozhodčímu, který neměl otálet s posuzováním sporných situací a faulů. Zbytečně to pak hrotí atmosféru na hřišti."

Trenér Kaňku Michal Velebný: „Myslím, že jsme byli o kousek lepším mužstvem, alespoň na začátku druhé půle. Pak jsme se z nepochopitelných důvodů stáhli a přestali jsme hrát. Musím vytknout školáckou chybu obráncům, ze které padla vítězná branka Sedlic. To by se nám stávat nemělo. Zklamal mě i pomezní Vintiška, který nedodržel slib a na zápas se nedostavil."

Branky: Zdychynec 2 – pok. kop Klatka. Rozhodčí: Martin Šanda - Krča, Bleha. ŽK: 5/5. ČK: 1/0. Diváků: 90. Sedlec: Šilhán - Hyka, Němec (70. Ullmann), Kořínek, Vavřina J., Macháček, Spáčil, Zdychynec, Tvrdý L., Hvězda (46. Bouma), Stolín (52. Poul). Trenér Zdeněk Tvrdý. Kaňk: Malina - Matz, Vlach, Novotný, Horký, Mandík, Zahajský, Klatka, Výborný, Pavlík (46. Ďoubal), Reis. Trenéři Miroslav Tvaroha a Michal Velebný.

Příští kolo: Kaňk – Suchdol B, Zbraslavice – Sedlec, Chotusice – Zbýšov, Zruč n. S. – U. Janovice B, Paběnice – K. Hora B, Malín – Rataje n. S., N. Dvory – Křesetice.