Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

"Z prvních čtyř zápasů chceme devět bodů," hlásí Robert Komas

Vytvořeno 11.03.2008 19:30:03 | Poslední změna 11.03.2008 19:30:03
Kutnohorsko - V relativním klidu přezimovali v tabulce okresního přeboru fotbalisté Sokola Suchdol B a Rozvoje Křesetice. Oba celky figurují po podzimu ve středu tabulky a zda v podobném klidu proplují i jarní částí soutěží, ukáží hned první kola: Suchdol B z prvních čtyř zápasů pojede jen do Nových Dvorech, v dalších třech případech doma postupně přivítá U. Janovice B, Křesetice a Zruč n. S. B. Křesetice v prvních dvou kolech narazí na celky ze spodní poloviny tabulky: Kutnou Horu B a Uhlířské Janovice B.
5. Sokol Suchdol B (21 bodů)

Fotbalisté Sokola Suchdol zahájili zimní přípravu na jarní část v okresním přeboru v lednu. "Každou středu a neděli se scházíme na umělé trávě na Žižkově, kde jsme sehráli i tři přípravná utkání," uvedl vedoucí suchdolského béčka Robert Komas a dodal: "Jeden zápas jsme odehráli i na umělé trávě v Lorci s Malešovem, ten nám ale hrubě nevyšel. Utrpěli jsme dost velký debakl 8:0." Suchdolská rezerva disponuje spíše věkově staršími hráči. "Přesto se kluci poctivě scházejí, na jaro budeme připravení dobře," věří Robert Komas. Za Suchdol B už na jaře chytat nebude Miroslav Rumpli, který se z hostování vrátil do Kutné Hory. "Naopak máme nového hráče Radka Novotného, který se přistěhoval," prozradil vedoucí mužstva.

Suchdol B sehraje již jen jedno přípravné utkání, týden před mistrovskou soutěží se střetne na kutnohorské umělé trávě se Spartou ČKD Kutná Hora B. "Pak nás čeká v prvním jarním kole béčko Uhlířských Janovic," nahlédl do programu Robert Komas a zamyslel se: "Z prvních pěti zápasů hrajeme čtyřikrát doma, chtěli bychom minimálně třikrát zvítězit, abychom se dotáhli na třicet bodů. Rozhodně bychom rádi skončili do osmého místa tabulky." Osud suchdolského béčka také bude hodně závislý na situaci áčka v I. B třídě. "Pokud budeme mít dost bodů, pomůžou někteří hráči, pokud budou mít zájem, áčku se záchranou," uzavřel Robert Komas.

8. Rozvoj Křesetice (16 bodů)

Také v Křeseticích začali zimní přípravu hned po Novém roce. "Chodili jsme na umělou trávu," uvedl křesetický trenér Květoslav Snížek, který s docházkou svých hráčů na tréninky ale příliš spokojený není. "Účast byla slabší," naznačil a dodal: "Už jsme ale začali chodit na své přírodní hřiště a kluci chodí více." K prvním přátelským zápasům Rozvoj začal nastupovat zkraje března. "Na víkend plánujeme dvojutkání - v sobotu s Kaňkem a v neděli přijedou Tři Dvory," naplánoval trenér s tím, že generálka na jarní část okresního přeboru je ještě v jednání. Rozvoj Křesetice se chtěl před mistrovskou sezonou posílit. "Noví hráči nám ale nevyšli," pokrčil rameny Květoslav Snížek. Na testech v Uhlířských Janovicích byl přes zimu Petr Hrbek, který nakonec v Křesticích zůstane. "Máme ale dost zraněných hráčů a tím pádem užší kádr," naznačil trenér. "Na jaře bychom se rádi pohybovali ve středu tabulky a hráli v klidu," přeje si Květoslav Snížek.

 

Zdroj: www.svoboda.info

   

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one