Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Další přípravné zápasy

Vytvořeno 11.02.2008 18:47:31 | Poslední změna 11.02.2008 18:47:31
I ostatní týmy okresního přeboru se připravují na jaro......
Bečváry - Fotbalisté Sokola Suchdol B sehráli první přípravné utkání v Bečvárech proti desátému týmu kolínského okresního přeboru. Na nerovném a rozbláceném hřišti vyhráli 4:3.
                      
Bečváry - Suchdol B 3:4 (2:0)
           
V prvním poločase byli domácí lepším mužstvem a do 20. minuty vedli 2:0. Tak skončil i první poločas. Ve druhé půli se Suchdol B začal více prosazovat a po pěkné akci snížil na 2:1 Krejča. Po chybě obrany a následné dorážce se Bečváry v 70. min. dostaly opět do dvoubrankového vedení. Od tohoto gólu ovšem polevily a Suchdol si vynutil převahu. Na 2:3 po samostatném úniku snížil Bureš, vzápětí po rohu srovnal Krejča hlavou na 3:3 a těsně před koncem dal výsledku konečnou podobu Strnad pěknou střelou z voleje - 3:4.
                             
Branky Suchdola B: Krejča 2, Bureš, Strnad. Suchdol B: Hebr - Langer, Němec, Suchánek, Peroutka, Krejča, Pokorný, Škalda, Strnad, Bureš, Střihavka. Nikdo nestřídal.
         
 
           
Vlašim - Fotbalisté Jiskry Zruč n. S. nastoupili o víkendu k prvnímu přípravnému utkání.
                            
Vlašim C - Zruč n. S. 2:3 (1:1)
                   
Branky Zruče n. S.: Koudela 2, Kolář. Zruč n. S.: Svoboda - Keltner (Jelínek), J. Váňa, L. Jelínek, L. Kolář, M.Váňa (Z. Louda), J. Matouš, M. Havránek, V. Tvrdík, J. Kohout (L. Zachariáš), J. Koudela.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one