Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Do finále Poháru OFS jdou Zbraslavice

Vytvořeno 23.03.2008 11:25:20 | Poslední změna 23.03.2008 11:25:20

Rataje n. S. - Hráčům Zbraslavic se podařilo probojovat do finále, přes zatím poslední mužstvo okresního přeboru, Rataje. Z kterým týmem se ve finále o pohár utkají se rozhodne v utkání Bílé Podolí B - Sedlec, které bylo na žádost Bílého Podolí odloženo.

Rataje n. S. - Zbraslavice 0:1 (0:0)

 

Po prohraném zápase na domácím hřišti asistentu trenéra ratajského mužstva Jaroslavu Sadílkovi do řeči příliš nebylo. „Může jen říct, že Zbraslavice mají mančaft o dvě třídy lepší, víc k tomu nemám co dodat,“ mračil se trenér.

Celek Zbraslavic trefoval v zápase hlavně tyče. Během devadesáti minut se trefili hráči do tyče celkem pětkrát. „Naši hráči neproměnili pět nebo šest šancí a potom už šel fotbal do ztracena. S Ratajema se fotbal většinou nehraje. Z jejich strany je to údržba,“ pokrčil rameny trenér Zbraslavic Zdeněk Knap. O jedinou branku v utkání se postaral J. Veselý v 77. minutě. „Spokojenost je hlavně s postupem. Toho si cením nejvíce, protože chceme jít ještě výš,“ dodal Knap.

Branky: 77. Veselý

Rozhodčí: Dolejš

Diváci: 40

Rataje n. S.: Tvaroha (55. Mejstřík) - M. Novotný, Z. Novotný st., Kocourek, Soucha - Z. Novotný ml., Bureš (65. Bělina), Kulhánek, J. Novotný, Fencl (60. Čepelák) - Hošek

Zbraslavice: Bednář - Jursík, Semerád, Kruliš, Volenec, Höllge (46. Škramovský), Hlava, M. Veselý, J. Veselý - Šindelář, Dubják (60. Moravec).

 

Zdroj: www.kutnohorsky.denik.cz

  

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one