Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Kaňk také prohrál s týmem III.třídy

Vytvořeno 18.02.2008 15:49:15 | Poslední změna 18.02.2008 15:49:15

Potěhy - Kaňk 4:3

                 
Běžela třetí minuta, všichni se teprve rozkoukávali a útočník Čmakal se prokličkoval až do pokutového území, kde přízemní střelou, která se odrážela od tyče, překvapil nejistého Vokouna v kaňkovské bráně – 1:0. Po odehraných deseti minutách utekl po křídle kaňkovský Mandík, který ideálně našel před bránou Reisovu hlavu, ale ten jen trefil gólmana Jelínka. Na druhé straně po chvíli se ale nemýlil domácí Chalupa a zvýšil na 2:0. Po půlhodině hry Vokoun hlásil „mám“ a neměl! Čerstvě vyhlášenému „fotbalistovi roku“ Marku Kubátovi nezbylo než zavěsit a začínalo to vypadat na debakl a ostudu pro Kaňk. Naštěstí pro Kaňk se Mandíkovi po chvíli podařilo snížit na 3:1 a těsně před poločasem zachytil Reis domácí rozehrávku, kterou poslal do sítě za Jelínkova záda – 3:2.

Druhý poločas ze strany Kaňku nestál herně za nic, nebylo se na co koukat. Jako by to některé hráče nebavilo. V 53. minutě nám Ašenbrenner přidal čtvrtou branku a domácí byli při chuti. Dostávali se častěji před Vokounovu bránu, jednou musel dokonce vykopával míč z brankové čáry Horecký. Po třetí brance Kaňku, kterou zaznamenal Mandík z velmi ostrého úhlu, se hráči Kaňku mírně dostávali před branku domácích, hlavně zásluhou Novotného a Reise. Vyrovnávací gól už se ale nepodařilo zaznamenat žádnému z nich, a proto se po zápase více radovali hráči z Potěh.

Branky: Čmakal, Chalupa, Kubát, Ašenbrenner P. - Mandík 2×, Reis. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Volf. Potěhy: Jelínek P. Karlík, Zahradník, Sixta, Szakac, Šmakal, Ašenbrenner P. Kubát, Peca, Chalupa, Jelínek M.. Střídal Valent. Kaňk: Vokoun, Matz, Klatka, Zahajský, Vintiška, Zrzavý, Vlach, Novotný, Pavlík, Reis, Mandík. Střídal Horecký.

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one