Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Malín dvakrát prohrál 3:1

Vytvořeno 09.03.2008 19:23:13 | Poslední změna 09.03.2008 19:23:13
Malín - Fotbalisté Sokola Malín o víkendu sehráli dvě utkání: Se starším dorostem FC Zenit Čáslav a s Chotěboří......
  

Čáslav dorost - Malín 3:1 (2:0)

K utkání nastoupila hodně slepovaná sestava starších dorostenců. I přesto měli domácí úvod jasně ve své moci. Po několika neúspěšných pokusech se ve 12. minutě vydařila hezká akce trojici Kročák, Zelený a Pekárek, a posledně jmenovaný dovedl po centru míč do prázdné brány - 1:0. Za pět minut dokázal Pekárek, že je při střelecké chuti a zpoza vápna propálil za pomoci teče brankáře podruhé - 2:0. Do hry se postupně dostávali i hosté, ale náznaky šancí obrana včele s Kotěrou zlikvidovala. Poločas po zajímavém úvodu vyzněl z pohledu čáslavských trochu do ztrancena.

Do druhé půle nenastoupil zraněný Kokeš a sestava dorostenců doznala dalších změn. Výsledkem byla rozháraná hra, ve které se střídaly velmi hezké fotbalové momenty a naprosto hluché pasáže hry. Za zmínku stojí Kročákova bomba do břevna, snížení soupeře po přísné penaltě a několik neproměněných šancí domácích. Na konečných 3:1 zvýšil pět minut před koncem Veselý, když nadvakrát dorážel Zeleného střelu do břevna.

"Dneska jsem těžko lepil sestavu. Semrád, Císař, Kavánek a Smetana odjeli na hory. Hošek se ráno omluvil kvůli nevolnosti a Hudec odjel s B muži," vypočítal dorostenecký trenér FC Zenit Čáslav Václav Vondra a pokračoval: "Navíc Langr odehrál poločas za mladší dorost a Mlynka dokonce zápas celý. S výkonem jsem spokojen napůl. Dokázali jsme sehrát zajímavé akce, ale taky udělat chyby, které by se nám mohly vymstít. Určité zlepšení bylo patrné, na něčem musíme ještě zapracovat. Díky jarním prázdninám teď budou mít kluci volnější program, tak snad dostanou do fotbalu větší chuť. V neděli nás prověří AS Pardubice, což bude předposlední přípravné utkání."

"Ani další zápas jsme nemohli sehrát v kompletní sestavě a na postech tak, jak bych si představoval. Chyběli Jan Šťastný, Navrátil a Petr Štoček," vypočítal malínský trenér Tomáš Vojtíšek a zhodnotil zápas: "Opět jsme se nekoncentrovali dostatečně na začátek střetnutí a velké problémy nám dělal rychlý pohyb a presink soupeře. Z toho pramenila velká spousta chybných rozehrávek a tím zákonitý tlak a dvě branky v naší síti. Navíc v útočné fázi jsme pro soupeře nebyli vůbec nebezpeční, chyběla finální příhra a zpracování. Místo abychom řešili situace jednoduše, vymýšleli jsme nesmysly. Svým způsobem se na tom podepsaly předchozí zápasy se slabšími soupeři, kde měli hráči na všechno dost času."

Branky: Pekárek 2, Veselý - M. Šťastný (pok. kop).

Čáslav dorost: Kotěra - Langr (70. Hrstka), Votava, Kokeš (45. Mlynka) - Pekárek, Parachin, Kročák, Zelený - Veselý, Vojtíšek. Trenér Václav Vondra.

Malín: Lhoták - P. Procházka, Novotný, Hylský, Husa, Zelený, Kraus, Vala, Vrba, V. Melša, M. Šťastný. Střídali Dupal, Bartůněk. Trenér Tomáš Vojtíšek.

 

Malín - Chotěboř 1:3 (0:0)

Zápas se soupeřem z východočeské I. A třídy by se dal rozdělit do tří částí. "V té první, zhruba dvacetiminutové jsme se po sobotním zápase nemohli vůbec dostat do tempa," zdůraznil trenér Tomáš Vojtíšek a navázal: "Poté se hra vyrovnala a hráli jsme se soupeřem vyrovnanou partii. Bohužel jen asi do 75. minuty, kdy už nám rapidně ubývaly síly a soupeř zápas otočil. Navíc jsme neměli, nebyl ani kdo na střídání."

Branka Malína: M. Šťastný (pok. kop).

Malín: Lhoták (46. Opasek) - J. Šťastný, P. Procházka,Novotný, Hylský, Husa, Navrátil, Kraus, Vala, V. Melša, M. Šťastný. Trenér Tomáš Vojtíšek.

 

Zdroj: www.svoboda.info 

     

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one