Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Malín přehrál Plaňany

Vytvořeno 25.02.2008 16:39:54 | Poslední změna 25.02.2008 16:39:54

Plaňany - Malín 1:4

 

Fotbalisté Sokola Malín, kteří se připravují na jarní část kutnohorského okresního přeboru, zavítali o víkendu na hřiště aktuálně čtvrtého celku kolínského okresního přeboru.

Po podzimu nejlepší střelec Sokola Malín Michal Šťastný má na svém kontě devět branek a podle posledního přípravného zápasu to vypadá, že by mu mohla kanonýrská forma vydržet i pro jaro. Dal dva góly.

"Hráči se minimálně dvacet minut prali hlavně s terénem, protože se sice hrálo na přírodní trávě, ale ne na příliš rovném tréninkovém hřišti. Navíc foukal silný vítr," vysvětloval trenér Tomáš Vojtíšek. "Svůj smysl to ale mělo, bylo to něco jiného než umělá tráva. Hráči si zaběhali, ve hře bylo i dost osobních soubojů," popisoval zatím poslední přípravné utkání trenér.

Branky Malína: V. Melša, M. Šťastný 2, L. Kraus. Malín: Opasek - P. Procházka, Navrátil, Novotný, Hylský - Zelený, Štoček, Kraus, Vala - V. Melša, M. Šťastný. Střídali Jan Husa, Bartůněk, V. Procházka. Trenér Tomáš Vojtíšek.

  

Kutná Hora - Malín - Po podzimní části okresního přeboru patří fotbalistům Sokola Malín šestá příčka, když nasbírali devatenáct bodů. Shodně jako sedmá Jiskra Zruč nad Sázavou. "Na jaře bychom se rádi pohybovali v klidném středu tabulky," naznačil trenér Sokola Malín Tomáš Vojtíšek.

Na jarní část okresního přeboru se Malínští začali připravovat první víkend po Novém roce. "Zhruba jeden měsíc jsme se zaměřili na hrubou fyzickou přípravu," upřesnil Tomáš Vojtíšek, který ale tak úplně spokojený s tímto obdobím nebyl. "Máme podobný problém, jako v jiných klubech. Hráči mají práci a jejich příprava není tak kvalitní, jak by měla být," naznačil.

K prvnímu zápasu Sokol Malín nastoupil 7. února proti kutnohorskému dorostu. "Toto utkání ani pro jeden tým svůj účel nesplnil, hráči se soustředili spíše na to, co je mezi nimi, než na fotbal," naznačil Tomáš Vojtíšek. Podle něj střetnutí proti Vrdům o týden později už bylo lepší. "Dostal jsem na hřiště hráče, kteří před tím třeba ještě ani netrénovali. Nechal jsem je na hřišti trochu vydusit a také se to projevilo na výsledku," vracel se k zápasu s Vrdy malínský trenér.

Naposledy se Malín představil o víkendu v Plaňanech, kde vyhrál 4:1. "Hráči se minimálně dvacet minut prali hlavně s terénem, protože se sice hrálo na přírodní trávě, ale ne na příliš rovném tréninkovém hřišti. Navíc foukal silný vítr," vysvětloval trenér. "Svůj smysl to ale mělo, bylo to něco jiného než umělá tráva. Hráči si zaběhali, ve hře bylo i dost osobních soubojů," popisoval zatím poslední přípravné utkání trenér.

Pro jarní část okresního přeboru si Malínští příliš vysoké ambice nekladou. "Hlavně bychom rádi hráli v klidném středu tabulky," upozornil Tomáš Vojtíšek a doplnil: "Pokud bychom chtěli hrář výše, třeba do třetího místa, představoval bych si trénink a zimní přípravu úplně jinak. Nám se jedná jen o to, abychom podobně jako v minulém roce neměli starosti se záchranou do předposledního kola."

Malínský hráčský kádr žádných změn nedoznal. "Měli jsme zájem o Petra Čunderlíka, ale bohužel ho Kutná Hora nechce uvolnit. Nějaká jednání ještě zřejmě proběhnou," řekl kouč. "Měli bychom hrát ve stabilmní sestavě, pokud tedy budou všichni zdraví," zaklepal na dřevo.

V dalších zápasech Malín narazí na Habry, čáslavský dorost, Chotěboř a Malešov. "Poslední týden před mistrovskou sezonu už bych hrát nechtěl. Kvůli zranění," podotknul Tomáš Vojtíšek

Zdroj: www.svoboda.info

   

   

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one