Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

O víkendu nás čekají zajímavá utkání

Vytvořeno 14.05.2008 21:57:30 | Poslední změna 14.05.2008 21:57:30
Kutnohorsko - O následujícím víkendu nás kromě zápasu Paběnice - Rataje, čekají dle tabulky vyrovnaná utkání.
Mimo zápas Nové Dvory - Uhlířské Janovice B (pozvánku přineseme v pátek), který se hraje v neděli, se odehrají zápasy již v sobotu.

Malín bude hostit Suchdol B, který už tři kola nevyhrál. Podzimní utkání skončilo výhrou Suchdola B 2:1. Malín má tedy co oplácet, navíc na jaře ztratil body jen jednou a to minulé kolo, doma s Paběnicema, kdy prohrál o jedinou branku 0:1.

Paběnice - Rataje, v tomto utkání se předpokládá jasný vítěz. I když nic není stoprocentní. Rataje nemají co ztratit, mohou jen překvapit. 

Kutná Hora B zajíždí na horkou půdu do Zruče. V tabulce Kutná Hora ztrácí 4 body a proto bude chtít všechny body ze Zruče odvézt. Domácí však ve svém prostředí nerozdávají body zadarmo.

Chotusice budou chtít rozšířit svou sbírku devíti bodů. Nyní mají velikou příležitost. Do Chotusic totiž zajíždí druhý nejhorší jarní tým, tým Křesetic. Křesetice získaly na jaře jen tři body za dosti "záhadnou" výhru v Suchdole. Možná se konečně (asi proti nyní nejhoršímu celku okresního přeboru) povede Chotusicím nějaké body ukořistit.

Další lákadlo je na programu ve Zbraslavicích, kam zavítá Zbýšov. Opět se střetnou sousedé v tabulce. Zbraslavice poslední dvě kola zvítězily s přehledem a hlavně se šestnácti nastřílenými brankami a žádnou obdrženou. Naopak Zbýšov se v jarní části dosti trápí.

Poslední sobotní utkání nabídne derby. Kaňk hostí Vi Sedlec. Sedlec doma porazil Kaňk 2:1. Povede se Kaňku něco podobného? Zůstanou všechny body ve výše položené části Kutné Hory?

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one