Oba góly zařídil Pavlík

Vytvořeno 15.03.2008 23:20:03 | Poslední změna 15.03.2008 23:20:03
Křesetice - Ke svému předposlednímu přípravnému utkání zajížděli fotbalisté Kaňku do Křesetic. Trenér Velebný dával jedenáctku fotbalistů horko - těžko dohromady. Nakonec odjeli v jedenácti lidech (na střídání byla B.Mandíková a I.Mrázková). Na velice nerovném terénu nepředvedlo ani jedno mužstvo kvalitní hru a tak nakonec byla asi zasloužená remíza, i když hosté byli o něco lepší.

Křesetice- Kaňk 2:2 (0:1)

Večer před zápasem trenér nevěděl, kdo bude chytat. Malina zaneprázdněn řezáním dřeva, Vokounovi hrozily pracovní povinnosti. Nakonec z nich sešlo. Matz nemocen, Novotný zranění z minulého týdne, Vlach na horách, Ďoubal v zahraničí. Sýs omluven, účast na poslední chvíli odmítli i dorostenci Čížek a Koten.

V první půlhodině bylo na obou stranách několik náznaků šancí rychlými brejky, většinou však zastaveny praporky pomezních. Po třiceti minutách kopal Zahajský trestný kop, Růžičkova hlavička přilétla až do pokutového území k Reisovi, který z otočky pálil vedle. Až ve 42. minutě se rozvlnila křesetická síť. Pavlík dostal dobrou přihrávku a po úniku křížnou střelou propálil Hanuše – 0:1. O dvě minuty později se ten samý hráč ocitl ve stejné situaci, volil opět střelu, tentokrát ale do gólmana. Možná to chtělo zkusit přehodit.

Na začátku druhé půle se povedlo Ptáčníkovi vyrovnat, po chybě kaňkovské obrany, ale netrvalo pět minut a Pavlík dostal opět ideální přihrávku do běhu, kterou zužitkoval na druhý gól – 1:2. V sedmdesáté minutě pálil Reis vedle po Růžičkově přihrávce, Na druhé straně Hrbek nastřelil tyč a následnou dorážku Vokoun vytěsnil na roh. V osmdesáté třetí minutě nastala kanonáda před domácí bránou, všechny střely v pořadí Růžička, Pavlík, Mandík, Reis však mířily do gólmana Hanuše. A podle přísloví nedáš-dostaneš, dvě minuty před závěrečným hvizdem vyrovnal Leopold, který zužitkoval Ptáčníkovu přihrávku. Bude prý za to muset spoluhráčům zaplatit láhev, jakého obsahu jsem se nedozvěděl.

Branky: Ptáčník, Leopold- Pavlík 2×

Rozhodčí: Vateha (bez karet)

Křesetice: Hanuš - Bláha, Nevole, Pokorný, Černých R. - Černý T., Černý P., Faltýn, Hrbek - Martínek, Raidl  Střídali: Komárek, Leopoldové, Ptáčník a Kučera.

Kaňk: Vokoun - Zahajský, Klatka, Černý, Růžička - Zrzavý, Horký M., Horký J., Mandík - Pavlík, Reis