Přípravné zápasy týmů okresního přeboru

Vytvořeno 24.02.2008 21:00:41 | Poslední změna 24.02.2008 21:00:41
Přípravné zápasy - Suchdol B a Sokol Kaňk

Malešov - Suchdol B 8:0 (3:0)

Při gólové chuti byl zejména Radek Špitálník, autor poloviny malešovských gólů. Osm gólů v síti mužstva z okresního přeboru je varování pro Vrdy B, kde se Malešov představí v neděli 31. března v prvním jarním kole III. třídy.

Branky: R. Špitálník 4, Lupínek 2, K. Křivohlavý, Černý.

Malešov: M. Moc - Kraus - Novák - Vlček (Novotný)- Lupínek - Železný - Mysliveček (46. Vokoun) - Prášek - Bukovič - K. Křivohlavý (Černý)- R. Špitálník.

Jestřábí Lhota- Kaňk 3:2 (0:2)

K dalšímu přípravnému zápasu fotbalisté z Kaňku odjížděli na Kolínsko. Celek z Jestřábí Lhoty po podzimní části obsazuje předposlední místo v tabulce našlapaného okresního přeboru Kolínska. Po nadějné první půli však Kaňk nedokázal udržet vedení, projevila se nezkušenost některých hráčů a ze Lhoty tak Kaňkovští odjeli poraženi.

"S prvním poločasem jsem byl vcelku spokojený," konstatoval trenér Velebný. "I přes silný vítr se hrál dobrý fotbal. Dostali jsme se do vedení gólem Ďoubala ve 23. minutě. Ve 40.minutě zvyšoval Mandík na 2:0, když mezi tím bylo spousty nevyužitých gólových příležitostí ze strany Kaňku."

O přestávce trenér vystřídal několik hráčů: Místo M. Horkého nastoupil Pavlík, Matze nahradil Černý a Novotného dorostenec Čížek. Během hry ještě střídali: Haták za Ďoubala a Borecký za Vlacha. Tyto změny v sestavě asi nebyly přínosem pro kaňkovskou hru. "V 62. minutě domácí snížili na 1:2 a o pět minut později za ně vyrovnal gólman Malina, který chtěl vyhodit balón, bohužel se mu to povedlo do vlastní branky," pokračoval Velebný. "Ve druhé půlce už se mi hra vůbec nelíbila, chyběl důraz a přihrávka ve středu hřiště. Příští týden máme těžkého soupeře Zásmuky, proti nim se takhle hrát nedá," zakončil trenér Velebný.

Jen dodám, že domácí dávali na 3:2 v 85. minutě po sólovém úniku a vítězství už si nenechali vzít.

Kaňk: Vokoun (46. Malina), Růžička, Klatka, Zahajský, Matz (46. Černý), Horký Martin (46. Pavlík), Vlach (Borecký), Horký Jaromír, Ďoubal (Haták), Novotný (46. Čížek), Mandík.