Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

S Leštinou vyhráli

Vytvořeno 16.03.2008 11:45:48 | Poslední změna 16.03.2008 11:45:48
Zbýšov - Po podzimu vedoucí tým okresního přeboru TJ Zbýšov v sobotu nastoupil k přípravnému utkání proti celku z okresního přeboru z Vysočiny.
Zbýšov - Leština 2:1 (1:1)

"Před čtrnácti dny jsme hráli s Golčovým Jeníkovem, který hraje I. B třídu. Chyběli mu někteří hráči, ale my jsme ho přehráli. Soutěže z Vysočiny asi tak kvalitní nejou, i když jsme s Vrdy zase naopak vyhořeli," přemítal nahlas zbýšovský trenér Miroslav Voplakal. "Naše hra stojí na kapitánovi Ivanu Babákovi. Když má formu, zvedne se výkon celého mužstva," dodal.

Zbýšovští v zimní přípravě začali zabudovávat dorostence, kteří jsou v současné době v Paběnicích. "V létě bychom rádi, kdyby se vrátili," naznačil kouč a doplnil: "Kolář se jeví asi nejlépe. Dnes dal gól, i když do prázdné brány. Ale měl dobrý výběr místa, Výborný mu sklepl míč. Byla to opravdu hezká akce."

Branky Zbýšova: I. Babák (pok. kop), Kolář. Zbýšov: Dostál (Tvrdý) - Vágner, L. Veber, Valdman, L. Vavřička - Kolář, Výborný, I. Babák, Jukl - Hybler, M. Babák. Střídal J. Zikmunda. Trenér Miroslav Voplakal.

 

Zdroj: www.svoboda.info

 

 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one