Vedli brankou Kroutila

Vytvořeno 17.03.2008 15:48:42 | Poslední změna 17.03.2008 15:48:42
Chotusice - K odvetnému přípravnému utkání si fotbalisté Sokola Chotusice pozvali družstvo Choltic. První vzájemné měření sil vyznělo lépe pro hostující hráče a to v poměru 3:2.

Chotusice – Choltice 1:2 (0:0)

První poločas se nesl ve znamení osobních soubojů ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Tomu odpovídal i poločasový výsledek 0:0. Ve druhém poločase šli domácí do vedení po střele Kroutila. Hostům se podařilo vyrovnat po krásné střele z hranice pokutového území. Vedení na stranu Chotusic mohl strhnout Valuch, který svoji příležitost ke skórování nevyužil. Naopak vítězný gól vstřelili Choltice a své vedení udrželi až do závěrečného hvizdu.

Branka Chotusic: Kroutil

Chotusice: Strnad – Seemann, Rajm, Vobořil, Roubíček – Němčik, Urválek, Valuch, Hubáček – Kroutil, Muller Střídal Baranovič