Zápas předznamenala první desetiminutovka

Vytvořeno 10.03.2008 09:59:09 | Poslední změna 10.03.2008 09:59:09
Chotusice - Fotbalisté Sokola Chotusice budou v jarní části okresního přeboru bojovat o záchranu, v přípravě se o víkendu střetli s Ronovem n. D.
Chotusice – Ronov n. D. 1:5 (1:3)

Utkání ovlivnila úvodní tragická desetiminutovka utkání, kdy jeden vlastní a druhý polovlastní gól poslali ronovské hráče do dvoubrankového vedení. Po dvaceti minutách první půle snížil z pokutového kopu Urválek na 1:2 a po samostatném úniku mohl dokonce vyrovnat Muller. Bohužel jeho klička na brankáře skončila střelou do boční sítě. Těsně před poločasovou přestávkou hosté získali opět dvoubrankové vedení po rychlém brejku, který domácí obrana nezachytila.

Druhý poločas byl ve znamení domácí snahy o vstřelení kontaktního gólu. Ale hosté hráli pozorně a velice důrazně, útočné snažení Chotusic končilo před jejich pokutovým územím. Výsledkem byly další dva góly do chotusické sítě po brejcích do otevřené chotusické obrany a konečný nelichotivý výsledek pro domácí 1:5.

Chotusice: Vrána – Vobořil, Urválek, Rajm, Roubíček – Němčik, Jiroušek, Seemann, Valuch – Kroutil, Baranovič. Střídali Strnad, Výlet, Muller