Webové stránky novodvorského fotbalového týmu hrající okresní přebor kutnohorska

 

Dočkáme se gólu ještě na podzim?

Vytvořeno 25.10.2008 14:30:19 | Poslední změna 25.10.2008 14:30:19
Nové Dvory - Krásné podzimní počasí přívítalo, minulý víkend, vrdskou přípravku na hřišti v Nových Dvorech.
Nové Dvory - Vrdy 0:11

Hlavním rozhodčím zápasu se stal domácí trenér Kratochvíl. Naši chlapci stále čekají na první branku a snad se ji brzy dočkají, vždyť přeci to jednou přijít musí. Slavoj Vrdy hrál pěkný kombinační fotbal a nutno dodat, že si s našimi borci dělali co chtěli. Trenéři rozdělili družstvo na dvě "pětky" a střídali všech sedm hráčů na jednou. První pětka byla pro Vrdy vyrovnanějším soupeřem, ovšem ani druhá pětka se neztratila a bojovala, seč ji síly stačily.

Nesmíme ztrácet optimismus a jak říkají trenéři, teď nehodnotíme zápasy podle výsledků, ale podle toho jak si kluci zápas odmakají. Bojovnost, nasazení a jezdění, tak říkajíc po zadku, to je ta cesta k úspěchu a je to i ta cesta, kterou se kluci vydali.

Nové Dvory: Bucifál - Culek (C), Vařečka, D. Šaník, Kratochvíl, Fišr, Neubauer, Hynek, Skolil, Polák, Zajac, Melša, Cieslar, Gális, Ginter. (náhradníci K. Šaník, Koblischke).

Příští a zároveň i poslední mistrovský zápas je na programu v neděli od 9 hodin v Záboří. Tím ovšem pro nás ještě podzimní sezona nekončí, na programu budou ještě některé přátelské utkání. Na vše trenéři včas upozorní.

V naší pravidelné rubrice (TŘI OTÁZKY PRO .....), dnes odpovídal Jan Rak:

1. Dostat 11 gólů, není to příliš?
"Výsledek vypadá hokejově, ale počet gólů zatím není rozhodující. Rozhodující je výkon mužstva a s tím jsme zatím spokojeni."

2. Co je pro vás rozhodující?
"Jak už jsem říkal, výkon mužstva. Jaký mají kluci přístup k zápasu a jak ho odbojují. A s tím můžeme být zatím absolutně spokojeni."

3. Dá se to vůbec vydržet, pořád prohrávat. Není to demotivující?
"Určitě se to dá vydržet. Je jasné, že každý chce vyhrávat a na klukách je vidět, jak kvůli tomu prvnímu vítězství dřou na tréninku i o zápase. A to je ta věc, která nás žene kupředu. My nic nevzdáme!"  

 

 

 

 

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one